Anadolu Üniversitesi Kosova'da yüksek lisans eğitimi başlatıyor

Milli Eğitim Bakanlığı'nın girişimiyle Anadolu Üniversitesi'nin Kosova'da 6 yıl önce lisans eğitimiyle başlattığı dışarıdan eğitim uygulaması projesi, geçen yıl orta okul ve lise programlarının ardından bu yıl ilk kez yeni bir halka ekleyerek yüksek lisans eğitimiyle devam ediyor
 

11 Temmuz 2017, Salı 16:52
A A
6 yıl önce açık ve uzaktan eğitim projesiyle Kosova'da eğitim hayatına başlayan Anadolu Üniversitesi, orta okul, lise ve üniversite eğitimi ardından bu yıl ilk kez yüksek lisans eğitimi programına başlıyor.

İLK KEZ OLACAK

2017-2018 eğitim öğretim yılında bölümlerine yeni ek bölümler de ekleyen Anadolu Üniversitesi açık ve uzaktan eğitim projesi kapsamında ilk kez yüksek lisans eğitimini de ekledi.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Mehmet Fırat, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi olarak bu yılki programda yüksek lisans programının olacağını söyledi. Prizren'deki Yunus Emre Türk Kültür Merkezi'nde düzenlenen yeni bölümler ve yüksek lisans eğitimi hakkındaki tanıtım toplantısına çok sayıda öğrenci adayı katıldı.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.