Android için kısa süreliğine ücretsiz olan 9 oyun

Google Play Store, ücretli olan bazı oyunları zaman zaman kısa bir süreliğine ücretsiz olarak sunabiliyor. Bu haftaya özel ücretsiz hale getirilen 10 oyun şu şekilde:

21 Ekim 2019, Pazartesi 12:37
A A

1- Learn Mandarin - HSK 3 Hero

Mandarin lisanına merakı olanlar için bulunmaz bir indirim. Çincenin lehçelerinden biri olan Mandarin'i kolayca öğreten uygulamanın normal fiyatı 9,49 dolar ve şu anda ücretsiz.

2- Chicken Tournament

Chicken Tournament oyunu indirime girmeden önce 3 dolara satılıyordu. Klasik bir first person shooter oyunu olan Chicken Tournament'te seçtiğiniz çiftlikleri basıp tavuk avlayabiliyorsunuz. Avladığınız tavuklardan yumurta toplayıp karşılığında ödül de alabilirsiniz.

3- Memory Game

Basit bir hafıza testi olan oyunda birçok aşama bulunuyor. Sakinleştirici müzikleri de cabası. 25'ten fazla level'u olan oyunda rekorlar kırıp arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Oyun normalde 0,99 dolara satılıyor.

4- Fit Tile

Klasik bir puzzle oyunu olan 'Fit Tile' parçaları yerlerine yerleştirdiğiniz bir mantıkla ilerliyor. Doğru yerleştirdiğiniz her bir parça, resmi tamamlamaya yarıyor. Fit Tile'ın normal fiyatı 0,99 dolar.

5- Squirrel's Maze

Normalde 0,99 dolara satılan Squirrel's Maze oyununda bir sincabı yönlendiriyorsunuz. Sincap, labirent içerisinde çıkış anahtarını bulmaya çalışıyor. 3 anahtarı bulduğunuz takdirde bir sonraki aşamaya geçebiliyorsunuz.

6- Space Shooter: Galaxy Attack (Premium)

Uzay simulasyonu olan Space Shooter oyununda galaksinin son kahramanını yönetiyorsunuz. Galaksiyi düşmanlardan kurtarmak için uzay geminizle yolculuk yapıyorsunuz. İlerledikçe geminizi geliştirme şansı yakalıyorsunuz. Normal fiyatı 0,99 dolar.

7- Truck Rush 3D

Level limiti olmayan bir kamyon oyunu. İstediğiniz rengi seçebileceğiniz kamyonunuzla altınları toplayarak ve engelleri aşarak sonsuza kadar gidebilirsiniz. Minimal ve vakit geçirmek için ideal bir oyun. Ücretli hali 0,99 dolar.

8- AngL

Puzzle oyunu olan AngL, yerleştirme ve problem çözme üzerine bir oyun. Kolay ve minimal bir puzzle. Ücretli fiyatı 0,99 dolar.

9- Message Quest 

Ücretli hali 1,99 dolar olan Message Quest, güzel bir ilerlemeli macera oyunu. Feste olarak adlandırılan tembel bir kahramanı yönetiyorsunuz. RPG türündeki oyunda sizden ulaştırmanız istenen bazı mesajlar var.

Sıradaki haber yükleniyor...