Angelina Jolie'nin dermatologu anlattı: Mükemmel cildinin sırrı güneş korumasıymış!

Angelina Jolie, dünyanın en çok konuşulan yıldızlardan biri. Oyunculuk kariyerini ve özel hayatını gayet iyi biliyoruz ama unuttuğumuz bir şey var: O herkese, küresel bir vatandaş olarak yaşamanın nasıl bir şey olduğunu gösterdi ve ilham verdi. Ayrıca 20 yıldan fazla bir zamandır spot ışıkları altında yaşadığı için tarzını da yakından takip ediyoruz. Yakın zamanda yapılan bir röportajda Jolie, bu konuda hayatındaki en önemli bir kişiyi açıkladı: Dermatologu Rhonda Rand... Doktor da, Angelina Jolie'den özel izin alarak sırlarını anlattı.

30 Nisan 2020, Perşembe 14:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Jolie'nin çocukları da dahil olmak üzere 30 yıldır aile doktorluğunu yapan Dr. Rand, hiçbir zaman müşterileri hakkında konuşmadı. “Birçok ünlüyle ilgileniyorum. İşimin bir kısmı da bunun hakkında konuşmamak. Birçok dermatolog ünlü hastalarını ifşa edip Instagram'da paylaşıyor. Ben bunu asla yapmam, o ben değilim." diyor. Dr. Rand, Angelina Jolie'nin özel izniyle bu kuralı bozdu ve ünlü yıldızın neden son zamanlarda her zamankinden daha iyi göründüğünü, dolabındaki ürünleri anlattı

1- Çok genç yaşta bakıma başladı

1- Çok genç yaşta bakıma başladı

"Jolie cildine en mantıklı şekilde bakmak istedi. Annesi de güzel bir tene sahip olduğu için şanslı. Doğal bir güzelliği olduğu için sadece güneş kremi, hafif, nazik bir temizleyici, antioksidanlar, bazen glikolik [asitler] ve doğal ürünlerle yapılan bir temizlik yetiyor. Büyük fırçalara veya çok fazla kimyasal içeren ürünlere ihtiyacı yok."


2- Mümkün olduğunca minimal makyaj

2- Mümkün olduğunca minimal makyaj

"Çalışmadığı sürece asla makyaj yapmıyor. Bu da cildinin iyi görünmesinin başka bir nedeni. Ayrıca makyajı çıkarmak konusunda da disiplinli davranıyor. Makyaj sanatçısının uyguladığı ürünler konusunda çok dikkatli olduğunu biliyorum. Cildi doğal olarak güzel olduğu için sık sık doktora koşması gerekmiyor."

3- Asla yanından ayırmadığı ürün...

3- Asla yanından ayırmadığı ürün...

"Seyahat ettiğinde, alfa hidroksileri veya antioksidanları ile iyi bir cilt bakım rejimi uyguluyor. Kimyasal içermeyen antioksidan bir güneş kremiyle seyahat ediyor."

4- Korunuyor

4- Korunuyor

"Annesi gibi cildi çok iyi. Bronzlaşmıyor. Cildini korumak için erken yaşlardan itibaren güneş kremi kullanmış. Güneşin genel olarak cilde iyi gelmediğini biliyordu. Ayrıca şapka takma konusunda da iyi, ki bu çok önemli. Bunun dışında cildini çok iyi nemlendiriyor. Ama yine her şeyden önemlisi güneş koruması."

5- Tedavilerle kafayı bozmadı

5- Tedavilerle kafayı bozmadı

"Temelde çok fazla şey yapmamaya çalışıyorum. Sevdiğimiz hafif bir lazer yüzey yenileme var, arada bir onu yapıyoruz. Cildi iyileştirmek ve biraz parıltı vermek için kullanıyoruz. Hiçbir plastik görünümü yok çünkü sert bir şey yapmıyor ve buna ihtiyacı yok. Gerçekten iyi genlere sahip ve zamanla daha da güzelleşiyor." 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Salma Hayek'in güzellik rutini ve felsefesi