Anında cazibenizi artıracak sitil önerileri

Giyiminizde yapacağınız birkaç küçük değişiklikle görünümünüzü bir anda değiştirip çok daha havalı görünebilirsiniz!

20 Temmuz 2018, Cuma 16:59
A A
Gözlük seçiminizi doğru yapın

Gözlük seçiminizi doğru yapın

Eğer gözlük kullanan biriyseniz yüzünüze uygun gözlüğü bulmak için çok çabalayın. Çünkü gözlük sizin için zorunlu bir aksesuardır. Basit dikdörtgen bir çerçeveye mahkûm olarak hem yüzünüzün güzelliğini kapatır hem de sizi çok havalı gösterebilecek bir aksesuardan mahrum kalırsınız.

İyi bir korse bulun

İyi bir korse bulun

Kıyafetlerinizin çok daha güzel görünmesini sağlayan hem rahat hem de şık bir korse bulmak size ve stilinize çok şey kazandırır. İçinde rahatça nefes alabildiğiniz ve size pürüzsüz bir karın bölgesi sağlayan bir korseniz mutlaka olsun.


Doğru boy çanta ve ayakkabı topukları seçin

Doğru boy çanta ve ayakkabı topukları seçin

Doğru bir çanta seçimi stilinizi yaratmanın altın kurallarındandır. Bu kurala göre kıyafetinizin hacmi arttıkça çantanızın boyutu küçülür, azaldıkça ise artar. Örneğin eğer bir kalem etek giyiyorsanız orta veya büyük boy bir çanta takabilirsiniz.

Size göre olan sutyeni bulun

Size göre olan sutyeni bulun

Kadınların en büyük hatası sutyen alırken çok fazla kafa yormamaktır. Sırttan çıkan yağlar, dışarıya fırlayan memeler nedeniyle birçok kıyafetiniz olması gerektiği gibi durmaz. Bu nedenle ilk işiniz size uygun sutyeni bulmak olmalıdır. Rengine siz karar verin ancak sizi daraltmayacak, etinizi sıkmayacak sutyeni mutlaka bulun.

En zayıf bölümünüze oynayın

En zayıf bölümünüze oynayın

Vücudunuzun zayıf noktası neresi? Beliniz mi, kalçanız mı yoksa göğüs bölgeniz mi? Bunu saptayıp ona göre bir kıyafet seçin. Örneğin daha ince bir bele sahip olmak istiyorsanız korse gömlekleri ya da doğru kemerleri denemelisiniz. Böylece omuzlarınızın genişliği kalçanızla dengelenir ve daha ince bir bele sahip olursunuz.

Desenleri doğru kullanın

Desenleri doğru kullanın

Akıllıca kullanılan desenler size istediğiniz her şeyi verebilir. Bunu unutmayın ve dikine çizgilerden, puantiyelere birçok deseni kullanın. Bu desenleri doğru kullanarak boyunuzu daha uzun, belinizi daha ince ya da memelerinizi daha büyük gösterebileceğinizi unutmayın.


Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.