Anker PowerCore III Sense satışa sunuldu

Anker PowerCore III Sense satışa sunuldu

Anker powerbank, 10.000 mAh kapasitesi ile akıllı telefon ve tabletleri birden çok defa şarj edilebilirken, ince yapısı da her yere rahatlıkla taşıma olanağı sağlıyor.

01 Temmuz 2020, Çarşamba 20:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sık kullanılmaları ve her yere taşınmaları sebebiyle hayatımızın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefon ve tablet gibi mobil cihazlar, yoğun kullanımda biten şarjlarıyla iş ve eğlenceyi yarı yolda bırakabiliyor. Powerbank’ler ise bu noktada devreye girerek, cihazların ihtiyaç duyduğu enerjiyi sağlıyorlar.

Anker, powerbank ürünleri arasına katılan PowerCore III Sense 10K ile dikkat çekiyor. Cihazın sahip olduğu 10.000 mAh kapasiteli bataryası, gün içinde şarj ihtiyacına destek oluyor.

Yeni nesil amiral gemisi akıllı telefonlar için iki kereden fazla şarj olanağı sağlayan PowerCore III Sense 10K, iPad Pro 11 inç gibi büyük tabletleri de tam şarj edebiliyor.

Kırmızı, mavi, pembe ve siyah renk seçenekleriyle satışa sunulacak olan Anker Powercore III Sense 10K, aynı segmentteki powerbank’lere göre çok daha ince yapısı sayesinde çantada olduğu kadar, elde ve cepte de kolayca her yere taşınabiliyor.

Mobil cihazları 18 Watt destekli USB-C çıkışı sayesinde hızla şarj edebildiği gibi, yine bu bağlantı ile powerbank’i sadece 4,5 saat içerisinde tam kapasiteye ulaştırmak mümkün.

Üzerindeki PowerIQ destekli USB-A çıkışı ise düşük enerji gerektiren cihazlar için akıllı şarj seçeneği sunarak enerjiyi verimli kullanmayı sağlıyor. Bu cihazları Trickle Charging tekniğiyle şarj eden Powercore Sense 10K, cihazın anlık enerji tüketimini algılayarak, sadece gerektiği kadar güç beslemesi yapabiliyor.

;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Evrende yalnız değiliz