‘Anne’ dizisinin Gamze'si sette annesi Vahide Perçin ile neler yaşıyor?

‘Anne’ dizisinde Gamze’yi canlandıran Alize Gördüm, annesi Vahide Perçin’le rol arkadaşı olmanın zorluklarını anlattı

12 Aralık 2016, Pazartesi 11:26
A A

Altan Gördüm ve Vahide Perçin’in kızı Alize Gördüm, Star TV’de ekrana gelen ‘Anne’ dizisinde Gamze karakterini canlandırıyor.

Alize Gördüm, Milliyet’e verdiği röportajda, annesiyle birlikte oynamayı “Zor bir tecrübe” olarak nitelendirdi.

“Düşünsenize hem ustanız hem anneniz” diyen Gördüm, “Sorumluluklarım var ona karşı. Her bölümde belli eleştirileri oluyor, bunları dikkate alıp hayata geçirmem lazım mesela” dedi.

“Dediklerini unutur da yapmazsam, tekrar hatırlatıyor” diyen 22 yaşındaki oyuncu, “Her yeni bölüm benim için sınav. Bir yandan da babam var, onun da söyleyecekleri oluyor. Bazen de aynı anda denk geliyorlar, iki hoca aynı anda beni eleştiriyor. Kolay değil. Ama onları çok seviyorum” şeklinde konuştu.

Altan Gördüm ve Vahide Perçin’in kızı olmanın üzerinde baskı yarattığını söyleyen Aliza Gördüm, “Onların mesleğini yapmayı ben seçtim. Layık olabilmek adına sürekli çalışıyorum, okuyorum ve araştırıyorum” dedi.

Annesiyle daha önce ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinde birlikte rol alan Alize Gördüm, “Bir ustayla aynı seti paylaşmak her zaman için insana güven verir. İşteyken öyle anne falan yok. İki meslektaş gibiyiz. Roller değişiyor. Olması gereken bu zaten. O dengeyi çok iyi kurduğumuza inanıyorum” ifadesini kullandı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.