Anneannesinden Fulya Zenginer'e şok!

Üç buçuk aylık hamile Fulya Zenginer'e büyük şok! Ünlü oyuncunun anneannesi ve onun erkek kardeşleri tarafından dolandırıldığı iddia edildi.

28 Kasım 2021, Pazar 14:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Babasını henüz çocuk yaştayken kaybeden, 3 yıl önce de anne acısı yaşayan Fulya Zenginer, bu kez akrabalarından aldığı darbeyle sarsıldı.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Zenginer’in dedesinden kalan milyonluk arsada kuzenleriyle birlikte payı vardı.

Erkek kardeşleriyle beraber plan yapan anneanne, torunlarından vekalet istedi, “Arsayı satayım, herkese kendi payının parasını vereyim” dedi. Fulya Zenginer ve kuzenleri, anneanneye vekalet verdi.

Bir süre sonra büyük dayısına telefon açan oyuncu, “Arsayı satamadık” yanıtını aldı. Ancak kuzenlerinin açtığı davayla şoke edici gerçekle yüzleşti: Arsa satılmış, parası da anneanne ile kardeşleri arasında paylaştırılmıştı. Çok üzülen Zenginer’in dava açacağı konuşuluyor

Büyük üzüntü yaşayan Fulya Zenginer’in hamileliğinde sorun yaşamasından korkan eşi Küntay Tarık Evren, onu bir an olsun yalnız bırakmıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Zeynep Avcı, 'Kıyamam' şarkısı ile O Ses Almanya'da çeyrek finalde