Anneden, Sarp-Derya aşkına yorum

Tarabya sahilinde sabah yürüyüşü yaparken görüntülenen Derya Baykal, kızı Derya Şensoy'la Sarp Levendoğlu'nun ilişkisi hakkında konuştu  

04 Haziran 2017, Pazar 13:45
A A

Sarp Levendoğlu’nun, Derya Şensoy ile yasak ilişki yaşadığı için Birce Akalay’dan boşanmak zorunda kaldığı iddia edilmişti.

Beş ay önce bu dedikoduyu yalanlayan Sarp Levendoğlu ile Derya Şensoy iki hafta önce Sinan Erdem Spor Salonunda oynanan Fenerbahçe-Real Madrid basketbol maçını izlemiş, çıkışta ilk kez bir arada görüntülenmişti.

Tarabya sahilinde sabah yürüyüşü yaparken görüntülenen Derya Baykal, kızı Derya Şensoy'la Sarp Levendoğlu'nun ilişkisi hakkındaki sorulara ''Benim hiç çocuklarımın ilişkileri hakkında konuştuğumu duydunuz mu? Konuşmam, karışmam'' yanıtını verdi.

Söylenenlere göre; Sarp Levendoğlu Nisan ayında eski eşi Birce Akalay’ın Can Tunalı ile flört ettiğini öğrenince, Derya Şensoy’a mesaj atmaya başlamış. Arkadaşlıkları da kısa sürede aşka dönüşmüş. Derya Şensoy, Sarp Levendoğlu’ndan kolundaki Birce dövmesini sildirmesini istemiş.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.