Annesi onu bu sözlerden sonra öldürdü

Gazi Hastanesi'nde çocuğunu öldüren anne N.S., “Yüzünde şişler oluşan oğlum, kadınlar tuvaletinde aynaya baktı ve 'Anne ben maymuna benziyorum' dedi. Eşarbı çıkarıp boğazını sıktım. Çocuğumu cennete yolladım” dedi

11 Şubat 2015, Çarşamba 09:58
A A
Annesi onu bu sözlerden sonra öldürdü

Kocasıyla ayrı yaşadığını belirten N.S. olayı şöyle anlattı: “10 yaşındaki oğlum O.S. ile arkadaşları okulda sürekli kulakları kepçe diye alay ediyorlardı. Kocam oğlumun okula gitmesini istiyordu. Ancak oğlum okula gitmek istemiyordu. Çocuğumu, yaşadığı bunalımdan kurtulması için son çare olarak ameliyat ettirdim. Ancak ameliyatın ardından yüzünde şişlikler oluştu.

Doktorlar, ‘Birkaç güne kadar şişlikler düzelir’ dedi. Hastanenin kadın tuvaletine gittik. Oğlum aynaya bakarak, ‘Anne ben maymuna benziyorum’ dedi. Eşarbımı çıkarıp boğazını sıktım. Çocuğumu cennete yolladım. Ben de ölmek istedim. Hastane önündeki yoldan geçen arabaların önüne atladım.

AKIL SAĞLIĞININ KONTROLÜ İSTENDİ

İfadesinde, çocuğunun içinde bulunduğu durum nedeniyle psikolojisinin bozulduğunu ve antidepresan ilaçlar kullandığını kaydeden N.S., çıkarıldığı Nöbetçi Ankara 2. Sulh Ceza Mahkemesi’nce tutuklanarak cezaevine gönderildi. Mahkeme, annenin akıl sağlığının yerinde olup olmadığının araştırılmasına ve vesayet altına alınmasına karar verdi. N.S.’nin cezaevinden çıkması durumunda anneye vesayet kararı bulunması nedeniyle 2 çocuk babada kalacak. (HaberTürk)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Facebook'taki fuhuş çetesine operasyon