Antalya'da ikinci çocuğuna hamile 18 yaşındaki Derya'ya eş dayağı

Antalya'da ikinci çocuğuna hamile 18 yaşındaki Derya'ya eş dayağı

Antalya'da ikinci çocuğuna 6 aylık hamile olan Derya Ö. (18) nikahsız eşi Mahmut T. (26) tarafından dövüldü. Mahmut T.'nin Derya Ö.'ye fırlattığı tabak ise 2 yaşındaki oğlunun başına isabet etti. Anne ve oğlu hastaneye kalıdırılırken, Mahmut T. gözaltına alındı

05 Aralık 2016, Pazartesi 14:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Olay, dün akşam Kepez ilçesi Güneş mahallesinde meydana geldi. 14 yaşındayken Mahmut T. ile dini nikahla evlendirilen Derya Ö., 2 yıl sonra oğlu A.T.'yi dünyaya getirdi. Eşinden zaman zaman şiddet gören Derya Ö., dün akşam yine eşi tarafından dövüldü.

FIRLATTIĞI TABAK 6 AYLIK HAMİLE KADININ BAŞINA İSABET ETTİ

Mahmut T.'nin 6 aylık hamile kadına fırlattığı tabak, minik A.T.'nin başına isabet etti. Derya Ö.'nün çığlıklarına koşan yakınları, genç kadın ile oğlunu özel bir hastaneye götürdü.

DİRENİNCE TAKVİYE EKİP ÇAĞRILDI

A.T.'nin başına dikiş atılırken, Derya Ö. karnındaki bebeğin ultrasonla sağlık durumunun öğrenilmesi için ambulansla Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Polisin gözaltına almak istediği Mahmut T. direnince takviye ekip çağrıldı. Güçlükle kontrol altına alınan Mahmut T., sağlık kontrolünden geçirildikten sonra polis merkezine götürüldü.

"YENGEMİZ YENİ 18 YAŞINA BASTI"

Mahmut T.'nin kardeşi Figani T., "Yengemiz yeni 18 yaşına bastı. Resmi nikah için yaşının dolmasını bekliyorduk" dedi.

"SİZ ERKEKLER BÖYLESİNİZ İŞTE"

Adının açıklanmasını istemeyen Figani T.'nin eşi ise "Siz erkekler böylesiniz işte. Kadının hakkını kim savunacak?" diye tepki gösterdi.

DHA

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Markette küçük çocuk ve annesini taciz eden sapığa meydan dayağı