AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? Sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖF sınav giriş yerleri belli oldu mu? Sınav giriş yerleri ne zaman açıklanacak?

AÖF öğrencileri özellikle de mezun olmanın hayallerini kuran öğrenciler sabırsızlıkla AÖF Bahar dönemi final sınavlarını bekliyor. 25 Mayıs'ta gerçekleşecek sınav için giriş belgeleri ise araştırılıyor. Peki sınav giriş yerleri ne zaman belli olur?

14 Mayıs 2019, Salı 09:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

AÖF sınav giriş belgesi ne zaman açıklanacak? Yüz binlerce AÖF öğrencisi bu soruya cevap bulmaya çalışıyor. AÖF öğrencileri 25-26 Mayıs tarihleri arasında final sınavına girecekler. Sınav günü yaklaşıyor öğrenciler de sınav yerlerini öğrenmek istiyorlar. Peki süreç nasıl işliyor?

AÖF SINAV GİRİŞ BELGELERİ NE ZAMAN AÇIKLANIR?

AÖF sınav giriş belgeleriyle ilgili Anadolu Üniversitesi'nden yapılan bir açıklama yok. Bir önceki sınavın sınav giriş belgeleri sınava 12 gün kala açıklanmıştı. Final sınavının giriş belgelerinin bir hafta içinde açıklanması bekleniyor.

AÖF SINAV GİRİŞ BELGESİ NASIL SORGULANIR?

Anadolu Üniversitesi resmi internet sitesi olan "https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim" üzerinden T.C. kimlik numarası ve şifre ile AÖF giriş belgeleri sorgulanabilecek. İsteyen adaylar sınav giriş belgelerini AÖF bürolarından da alabilir.

SINAVA GİRERKEN GEREKLİ BELGELERİN LİSTESİ

* Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi

* Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi

* Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi, Türkiye Barolar Birliği tarafından verilen Baro Kartı/Avukat Kimlik Belgesi, Türk vatandaşlığından izinle ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait pembe/mavi kartlar, yurt dışında yapılan sınavlarda o ülkeye ait nüfus cüzdanı niteliğindeki resmi belge bu amaçla kullanılabilir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kürekle saldırıya uğrayan komiser konuştu: Silah kullanmayarak en doğru kararı verdim