Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel aynı reklamda

DeFacto’nun yeni reklam yüzleri Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel’in birlikte oynadığı ilk reklam filmi yayına girdi. Reklam filminde iki genç yıldızın birlikte yakaladıkları uyum ve eğlenceli performansları dikkat çekti

17 Mart 2017, Cuma 14:12
A A

DeFacto'da, 2017 yılında reklam yüzü olarak Hande Erçel ve Aras Bulut İynemli seçildi. Reklam kampanyası filmi için kamera karşına geçen iki genç yıldız, bir yıl boyunca markanın ürünlerini tanıtacak.

2017 İlkbahar-Yaz jean koleksiyonu için hazırlanan kampanyanın reklam filmi Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan 15 farklı sette ve Ali Demirel yönetmenliğinde çekildi. Reklam filmi için ilk kez birlikte rol alan ikili, bir yıl boyunca pek çok sürprize imza atacak.

“CUK oturur, mükemmel durur” sloganıyla hazırlanan reklam filminde birlikte yakaladıkları uyumla dikkat çeken Aras Bulut İynemli ve Hande Erçel çekimlerde eğlenmelerinin yanı sıra koleksiyonu da çok sevdiklerini söyledi.

Hande Erçel; “DeFacto Jeans’in vücuda göre şekil alan fitleri inanılmaz. Tam anlamıyla “cuk” oturuyor. Hem tasarımları çok şık duruyor, hem de özel kalıpları vücudu kusursuz gösteriyor. Baskılar, nakışlar ve danteller de bu yaza damga vuracak detaylar.” dedi.

Aras Bulut İynemli ise, “DeFacto’nun herkese “cuk” oturan jean koleksiyonunun rahat ve trendy tasarımlarını çok beğendim. Özel yıkamalar ve eskitmelerle kullandıkları renklere ve arkası baskılı gömleklere bayıldım. Özellikle paça detaylı pantolonlar benim favorim olacak” dedi.

DeFacto CEO’su İhsan Ateş, “DeFacto olarak her zaman genç kalmayı başaran, kendini yenileyen, şaşırtan bir markayız. Geçtiğimiz yıl jean pazarına iddialı bir giriş yaptık. Bir yıl içinde siparişlerimiz 4.5 milyon adede yükseldi. Yeni sezonda hem tasarımlarımızla hem de Aras ve Hande’yle yapacağımız projelerle gençliği, enerjimizi ve trendleri takip eden tarzımızı en iyi şekilde yansıtacağımıza inanıyorum. İşbirliğimiz 1 yıl boyunca sürecek ve birlikte birbirinden iddialı kampanyalar hazırlayacağız. Yıl içinde reklam filmleri haricinde başka sürprizlerimiz de olacak” diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...