Arda Turan-Berkay kavgasında yeni gelişme: Ben eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum

Futbolcu Arda Turan ve Berkay'ın kavgasının ardından Berkay cephesi sessizliğini bozdu. Berkay'ın avukatı açıklamalarda bulundu. İşte detaylar...

Son Güncelleme:
A A
Arda Turan-Berkay kavgasında yeni gelişme: Ben eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum

Emirgan'da bir eğlence mekanında yaşanan tartışmada Arda Turan, Berkay'a kafa attı ve burnunu kırdı. Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'i sözlü taciz ettiği iddia edilen ve daha sonra Berkay'ın olduğu hastaneye giden Arda Turan, şarkıcıya 'Bu olaya inanıyorsan al bana sık' dedi. Bir süre sonra Arda Turan’ın silahı ateş aldı. Savcılık olayla ilgili soruşturma başlattı.

Olayın ardından Berkay'ın avukatı Ayşegül Mermer canlı yayında açıklama yaptı. İşte Magazin D'de yer alan açıklama:

'ARDA TURAN SİLAHI BİLEREK ATEŞLEDİ'

"Kamera görüntülerinden anlaşılacağı gibi müvekkilimin şaşkınlığı gözler önündedir. Hastaneye silahla girmek, silahla dolaşmak, o silahın bilerek ateşlenmesi bizi derinden üzmüştür. Tesellimiz merminin kimseye isabet etmemiş olmaması.

'KONUYU SAPTIRMA ÇABASI'

Vakanın yargıya intikal ettiği anda Arda Turan'ın sosyal medya üzerinden Özlem Ada Şahin'i yalancılıkla itham etmesi, sözlü tacizi eski bir mevzuymuş gibi göstermesi konuyu saptırma çabasıdır. Arda Turan'ın yaptığı büyük bir suçtur. Bu olayda hiçbir kusuru olmayan anne adayının adına da müvekkilim üzüntü duymaktadır."

BERKAY: BEN KARŞI TARAFIN YAPAMADIĞINI YAPIYORUM

Avukatı aracılığıyla Berkay'ın yaptığı açıklama ise şöyle:

"Öncelikle 3 gündür burada bekleyen herkese sevgilerimi iletiyorum. Berkay ve Arda önemli değil. Burada önemli olan iki kadının yaşadığı. Öncelikle ben karşı tarafın yapamadığını yapıyorum. Eşimden ve Aslıhan'dan özür diliyorum. Erkek adam kavga eder fakat sen sohbet ederken yandan yapılan saldırı alçakçadır. Ben karşı tarafa 'Şikayetçi olmamamı istiyorsanız iki şartım var; eşimden, benden, kamuoyundan, kendi eşinden özür dileyeceksin' dedim. Ancak karşı taraftan her seferinde saçma sapan açıklamalar geldiği için davamın sonuna kadar arkasındayım."

Bu haberi de okudularBerkay'ın eşi Özlem Ada Şahin kavga sonrası ilk kez dışarıda

Berkay ve Arda Turan'ın kavgasının görüntülerine Kanal D ulaşmıştı. İşte o anlar...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hakan Peker, şarkısı için müzik kanalı bastı