Arda Turan ve Berkay aynı otelde tatil yapıyor: Otel görevlileri zor durumda!

İki yıl önce yaşadıkları kavga sonrası mahkemelik olan futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay, Marmaris’teki bir otelde pişti oldu. Otel çalışanları, iki ünlü isim karşılaşmasın diye büyük çaba harcadı.

14 Ağustos 2020, Cuma 09:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Futbolcu Arda Turan, eşi Aslıhan Turan ve iki çocuğuyla birlikte 2 hafta önce tatile çıkmıştı. Hürriyet’ten Mehmet Üstündağ’ın haberine göre; teknesini D-Maris’in iskelesine demirleyen Turan’ı burada bir sürpriz bekliyordu...Otelin konukları arasında mahkemelik olduğu Berkay ve ailesi de vardı. D-Maris çalışanları, her sabah spor yapmak için otelin spor salonuna giden Arda Turan ile Berkay’ın karşılaşmasını önlemek için yoğun mesai harcadı.


Bir ara birbirlerinin yoluna çıkmalarına ramak kalan Turan ve Berkay, otel personelinin ustaca hamlesiyle tatsızlık yaşamadan tatillerini tamamladı.


Neler olmuştu?

Neler olmuştu?

Futbolcu Arda Turan, Emirgan'daki bir mekanda tartıştığı şarkıcı Berkay'a yumruk atıp burnunu kırdı. Bu olayın ardından Berkay ve eşi hemen hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı. İddialara göre kavga Arda Turan'ın Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' demesi nedeniyle çıktı. Berkay’ın eşi Özlem Şahin ''Arda 'Evli olmasaydım, seni kaçırmazdım' diye bana sarktı. Onu uyardım'' demişti.

Özlem Şahin durumu eşi Berkay'a söyleyince, kıyamet kopmuştu. Arda, Berkay'ın burnunu kırmış, popçunun tedavi gördüğü hastaneye silahla gidip ateş etmişti. İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, Turan ile Şahin arasında yaşanan kavgayla ilgili soruşturma başlatmıştı.


Futbolcu Arda Turan ile şarkıcı Berkay Şahin'in Çağlayan Adliyesi’nde görülen duruşmada Arda Turan'a korku kaygı veya panik yaratacak şekilde silahla ateş etmek, ruhsatsız silah bulundurmak kasten yaralama suçlarından 2 yıl 8 ay 15 gün hapis cezası verildi.

Bu suçlardan mahkeme hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (5 Temmuz 2020)