Arda Türkmen yeni sevgilisi Melodi Erbirliler’le görüntülendi

Şef Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler bir süredir gizli saklı aşk yaşıyor. İkilinin ilişkisini Melodi Erbirliler'in paylaştığı fotoğraf ele vermişti. Arda Türkmen ve yeni sevgilisi Melodi Erbirliler, ilk kez yan yana görüntülendi.

16 Haziran 2020, Salı 10:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Zaman zaman magazin gündemine de konu olan güzellik bloggeri Melodi Elbirliler, bir süredir şef Arda Türkmen'le aşk yaşıyor.

Arda Türkmen ile Melodi Elbirliler kısa süre önce başlayan beraberliklerini gizli tutmaya çalışıyordu. Çiftin ilişkisi ise Instagram hesabından aynı mutfakta yaptıkları paylaşımlarla ortaya çıktı.


Güzellik bloggeri olarak tanınan Melodi Elbirliler'in bu pozu, ikilinin ilişkisini ortaya çıkardı. Çünkü burası, Arda Türkmen'in mutfağı.

Arda Türkmen ve Melodi Erbirliler ilk kez görüntülendi. Karşısında kameraları gören Türkmen, ilişkisi hakkında konuşmak istemedi. İkili, Arnavurtköy Sahili’ndeki bir mekanda kahvaltı yaptı. Yaklaşık 1.5 saat süren kahvaltı sonrası araçlarına doğru yürüyen ikiliden Türkmen, “Karantina süresince evdeydim, bol bol yemek yaptım. İlişkimizi boş verin, siz bana corononayı sorun” açıklamasını yaptı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı şaşırttı! Sevgilisinden ayrıldı mı?