Arkadaş şakası yüzünden kalçasına kalem saplandı

Karaman'da Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu lisesi 12'nci sınıf öğrenci 17 yaşındaki İ.P., sırasına oturmak isterken arkadaşının şaka için tuttuğu tükenmez kalem kalçasına saplandı

03 Mart 2015, Salı 16:31
A A
Arkadaş şakası yüzünden kalçasına kalem saplandı

Olay, bugün saat 15.00 sıralarında Ahi Evran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde meydana geldi. Teneffüssün ardından sırasında oturan erkek öğrenci İ.P., yeni ders için öğretmenin sınıfa girmesiyle arkadaşlarıyla birlikte oturduğu yerden ayağa kalktı. Ardından tekrar sırasına oturmak istediği sırada aynı yaştaki erkek arkadaşı E.A., İ.P.’ye şaka yapmak için oturacağı yere eliyle kalem tuttu.

KALÇASINA SAPLANDI

Durumu fark etmeyen İ.P. de sırasına oturmak istedi. Ancak arkadaşının tuttuğu kalem kalçasına saplandı. Acı içinde kıvranan İ.P., kalemi çıkartmak için tuvalete gitti. Arkadaşları ve öğretmenlerinin müdahalesine rağmen yaklaşık 4 santimetre saplanan kalem çıkartılamadı. Bunun üzerine İ.P., çağrılan ambulansla Karaman Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. İ.P.’nin kalçasına saplanan kalem yapılan müdahale sonucu çıkartıldı.

İ.P.’nin sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi. İ.P.’nin şikayetçi olmaması üzerine polisin şaka yapan arkadaşı E.A.’nın kimlik bilgilerini ve ifadesini aldıktan sonra serbest bıraktığı öğrenildi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Keskin nişancılar ilk kez görüntülendi