Artık çok geç! Kızıma tecavüz ettin diye öldürmüştü

Adana’da Emrah Bulut, 17 yaşındaki Reşit’i “Kızıma tecavüz edip hamile bıraktın” diye öldürmüştü. DNA testinin sonucu çıktı. Bebeğin babası Reşit değil

15 Mart 2018, Perşembe 06:29
A A
Artık çok geç! Kızıma tecavüz ettin diye öldürmüştü

MEĞER KIZ YALAN İFADE VERMİŞ


Adana’da Muhammet Reşit Yıldırım (17), 14 Ağustos 2017’de Emrah Bulut’un (44), silahlı saldırısında ölmüştü. Emrah Bulut, “13 yaşındaki kızıma tecavüz edip hamile bıraktığı için öldürdüm. Ben bu cinayeti başka kızların da başına aynı şey gelmesin diye işledim” demişti. Kız da “Reşit bana tecavüz etti. Kürtaj oldum” diye ifade vermişti.


'HERKES OĞLUMU LANETLEMİŞTİ'


Mahkeme, Reşit’in cesedinden alınan DNA örneğiyle ceninden alınan örneğin incelenmesine karar vermişti. Bebeğin babasının Reşit olmadığı dün ortaya çıktı. Reşit’in babası Ali Yıldırım “Tecavüzcü diye herkes oğlumu lanetledi. Ama ben gerçeği biliyordum. Artık çok geç ama oğlumun şerefinin iade edilmesini istiyorum” dedi.
Adana'da 13 yaşındaki çocuğa tecavüz ettiği için öldürülen gencin masum olduğu ortaya çıktı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.