Artıları ve eksileriyle "Bay Doğru" ile tanışabileceğiniz yerler

Ebedi soru - tüm iyi adamlar nerede? Size hiç erkek kalmamış gibi gelebilir ya da bu nadir tür varsa, o kadar iyi saklanıyorlar ki onları bulamıyorsunuz. Size uymayan insanlarla tanışıyorsunuz, ama yine de ruh eşinizin bir yerlerde olduğuna inanıyorsanız sadece onu nerede arayacağınızı bilmeniz gerekiyor.

14 Eylül 2021, Salı 12:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ALIŞVERİŞ MERKEZİ

ALIŞVERİŞ MERKEZİ

Artıları: Hayatınızın aşkıyla alışveriş yaparken tanışmanız olasıdır. Peki sizin için yaratılmış olduğunu nasıl anlayacaksınız. Alışveriş sepetine göz atabilir ve onun hakkında sonuçlar çıkarabilirsiniz. Ne satın alacak? Bakalım…Bira ve cips… senin tarzın değil. Biftek? Hadi ama, sen vejeteryansın. Çikolata ve sakız? O ne, 16 mı? Çamaşır deterjanı? Belki o kadar da kötü değildir.

Başka bir profesyonel de, bir yabancıyla sohbet etmek için kolayca bir konu bulabilmenizdir - herhangi bir şey bulmanıza yardım etmesini isteyin, peynirler hakkında sohbet edin, kahve bağımlılığınız hakkında bazı şakalar yapın - hepsi bu kadar. Basit ve etkili.

Eksileri: Alışverişe gittiğinizde alışverişe konsantre oluyorsunuz, o da öyle. İkinizin de hoş bir sohbete veya flört etmeye vakti olmayabilir. Etrafta bir sürü insan var. Ve genellikle köşeden biraz yağı alınmış yoğurt almaya giderken pek iyi görünmüyorsunuz.

KİTAPÇI - KÜTÜPHANE

KİTAPÇI - KÜTÜPHANE

Artıları: Kitap okur! Bu zaten iyi bir haber. Aynı kitapları okursanız daha da iyi olur. Bu, sadece her zaman konuşacak bir şeyin olacağı değil, aynı zamanda gerçek ruh eşleri olabileceğin anlamına da gelecektir.

 Kafka'nın sembolizmi hakkında bir konuşma başlatın - ve sonunda bir kafede, hatta kendi dairenizde... ender yayınların kütüphanesini gösterirsiniz elbette.

Eksiler: Erkekler kitapçılara genellikle flört etmek için gelmezler. Garip bir mizah anlayışı olan gerçekten içine kapanık bir kitap kurdu gibi görünebilir ya da kız arkadaşı için bir kitap seçiyor olabilir. Dahası, erkekler bugün gerçekten pratik ve kitapçılarda vakit kaybetmek yerine e-kitap alıyorlar. Yani, Bay Doğru'nuzu uzun süre bekleyeceksiniz.

OFİS

OFİS

Artıları: Ofis romantizmi gerçekten tatlı olabilir. Paylaşacak çok konunuz var, aynı alanda ve aynı insanlarla çalışıyorsunuz - bu yüzden bu, anlamanın anahtarıdır. Zaten buzları kırmak için bazı kurumsal şakalarınız var. Ayrıca tüm gününüzü işte geçiriyorsunuz, yani özel hayatınız için zamanınız yoksa neden ofise almıyorsunuz? Bir erkeği farklı durumlarda izlemek için zamanınız var - Strese Dayanıklı mı? Hırslı? Hoşgörülü? Güvenilir? İş dışında bu özellikleri öğrenmek çok zaman alıyor. Bu nedenle, ofis ilişkileri size hemen büyük bir bonus verir.

Eksileri: İş ilişkileri bazen (genellikle) şirket politikası tarafından yasaklanmıştır. İkincisi, bir şeyler ters giderse, birlikte çalışmaya devam edeceksiniz ve garip durumlardan kaçınamayacaksınız. Ayrıca, iş görevleri ve kararları söz konusu olduğunda tarafsızlığınızı da etkileyebilir – ki bu kesinlikle hayırdır. Ve son - dedikodu uçacak! Ofis dedikoduları hızla yayılır ve sizi her yerde kovalar.

SİNEMA

SİNEMA

Artıları: Başlangıç ​​olarak – aynı filmi seçtiniz, bu zaten iyiye işaret. Sonraki – filmde yalnız ya da arkadaşlarıyla, bu da bekar olma şansını artırıyor. Sinemada film izlemek insanları bir şekilde birleştirir – birlikte güler, birlikte korkar, aynı duyguları paylaşırsınız. Bu nedenle, film hakkında konuşmayı veya bir dahaki sefere birlikte gitmeyi teklif etmeniz doğal görünecek.

Eksileri: Sinema genellikle karanlık ve gürültülüdür. Film sırasında konuşamaz veya davranışlarını izleyemezsiniz. Bu yüzden sadece sezginize ve ilk görüşünüze güvenmelisiniz. Aynı zamanda türe de bağlıdır - bazı filmler daha sonra flört için yaratılmaz.


SPOR SALONU

SPOR SALONU

Artıları: İkiniz de sporu seviyorsunuz ve muhtemelen fit bir vücuda sahipsiniz (o egzersiz yaparken kaslarını kontrol edebilirsiniz). Egzersizlerinizde size yardım etmesini isteyebilirsiniz ve bunu sizin için yapmaktan memnuniyet duyacaktır. Ayrıca antrenman sırasında sıkı taytlar ve üstler giyerek en iyi yanlarınızı gösterebilirsiniz. Erkekler genellikle vücutları üzerinde çalışan ve sağlıklı bir yaşam tarzı süren kızlardan hoşlanır, bu yüzden zaten bunun için ekstra puan alırsınız.

Eksiler: Ağırlıklar üzerinde terleyen acımasız erkeklerden hoşlanmıyorsanız, burası size göre değil. Daha da dürüst olmak gerekirse - alaycı bir mizah anlayışı ve stil duygusu olan sofistike bir entelektüel arıyorsanız - burası size göre değil. Burada çalışkan, sporu seven, muhtemelen çok fazla sigara ve içki içmeyen ve vücudunu geliştiren iyi, dürüst bir erkekle tanışmanız daha olasıdır. Bu arada kendine ve kaslarına fazla aşık olabilir. Ve antrenmanlara takıntılı.

 

ARKADAŞIN DÜĞÜNÜ

ARKADAŞIN DÜĞÜNÜ

Artıları: Bir düğünde çoğu bekar insan ciddi ilişkiler düşünür çünkü bu çok sevimli görünür ve yeni evliler çok mutlu görünür. Bu yüzden erkekler sadece etrafa bakar ve aynı zamanda bekar olan kızları fark etmeye başlar. Ayrıca düğünde insanlar biraz sarhoş olma eğilimindedir ve dahası - onlar aynı zamanda gelin ya da damadın arkadaşlarıdır. Demek partidesin, güzel bir çevrede, eğleniyor, dans ediyorsun - yeni ilişkiler kurmak için mükemmel bir yer gibi görünüyor. Şanslıysanız - o zaman gelin sizinle çoktan ilgilendi ve siz Bay Doğru ile aynı masada oturuyorsunuz.

Eksileri: Tüm dikkatin yeni evli çifte verilmesi ve beklenmedik bazı şeylerin ortaya çıkması dışında pratikte büyük riskler yok. Bay Doğru'nun da dikkatini çekmek isteyen diğer kızlar gibi. Konuşmanıza müdahale edebilecek akrabalar ve arkadaşlar. Sonunda, çok sarhoş ya da çok yorgun olabilirsiniz ya da ayakkabılarınız çok dardır ve onları çıkarmayı ve sadece yatmayı hayal edersiniz.

TOPLU ULAŞIM

TOPLU ULAŞIM

Artıları: Genellikle insanlar toplu taşıma araçlarında sıkılır ve bir tarihle sonuçlanabilecek hafif bir sohbete aldırmaz. Genellikle bir metroda sohbet başlatmanın birçok yolu vardır - bir şaka ile başlayabilir veya yol tarifi isteyebilirsiniz. Metro, sosyal davranışın iyi bir göstergesidir - adamınız yeterince kibar mı? Onu sinirlendirmek kolay mı? Metroda okuyor mu yoksa o aptal mobil oyunlardan birini mi oynuyor? Koltuğunu yaşlı bir kadına mı teklif etti?

Eksiler: Toplu taşıma, bir erkekle tanışmak için zor bir yerdir. Metroyu sadece çekici kızlarla flört etmek için kullanan ucubelerden birine rastlayabilirsiniz. Veya bir konuşma başlatırsanız onlardan biri olarak kabul edilebilirsiniz. Aynı zamanda günün saatine de bağlıdır. İnsanların işe giderken sabah 7'de konuşmaya hazır oldukları şüpheli.

ATÖLYELER - SANATSAL FAALİYETLER

ATÖLYELER - SANATSAL FAALİYETLER

Artıları: Zevkle kullanımı birleştirebilir ve bazı atölyelere gidebilirsiniz. İster yemek pişirme kursları, ister yönetimde atölye olsun, yeni bir şeyler öğrenebilecek ve aynı şeylere ilgi duyan biriyle tanışabileceksiniz. Yine – zaten ortak bir noktanız var ve bir fincan kahve eşliğinde atölyeniz ve diğer ilgi alanlarınız hakkında konuşabilirsiniz

Eksileri: Atölyeler ve sınıflar her zaman size bir şeyler öğretmek içindir. Böylece güçlü yanlarınızı gösteremeyecek ve bilginizle övünemeyeceksiniz. Yeni bir şey öğrendiğinizde, garip durumlara ve hatalara hazır olmalısınız. Kendinizi tamamen sakin ve kendinden emin hissetmeyeceksiniz. Bu senaryo, ilk izlenimi mahvetme şansına sahip. Dahası, genellikle etrafınızda dikkatinizi dağıtacak, sizin ve onun konsantrasyonunu bozacak başka insanlar vardır.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yaş farkı önemli mi? Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor (14 Eylül 2021)