Ashley Graham çırılçıplak karnını doyurdu

33 yaşındaki model Ashley Graham, son paylaştığı video ile olay oldu. Ünlü model, çıplak şekilde ayna karşısına geçip bisküvi yedi.

01 Mart 2021, Pazartesi 17:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dünyanın en alımlı büyük beden modellerinden olan Ashley Graham, diğer kızlardan hiç bir farkı olmadığını gösterdi. Ashley, özellikle sosyal medyada kadın vücudunu bronzlaşmış bir şekilde gösteren filtrelere vurgu yaparak, kendi vücudunun diğer kadınların vücudundan farkı olmadığını gösterdi.


'ÇIPLAĞIM VE AÇIM'

'ÇIPLAĞIM VE AÇIM'

Ashley, bisküvi yerken çıplak bir şekilde ayna karşısında çektiği klibi "Yorgunum, çıplağım ve açım" başlığı ile paylaştı.

Koltuk altını tıraş etmediğini söyleyen Ashley, daha sonra koltuk altını yakından çekip "Az daha size koltuk altımı tıraş ettiğimi söylemeden yatağa giriyordum" notuyla paylaştı.ı.

Ünlü model, çektiği videoda kadınlara kendi vücutlarıyla mutlu olmaları gerektiğini ve doğallığın her zaman daha güzel bir şey olduğunun vurgusunu yaptı. Ancak sosyal medya kullanıcıları, Graham'ın özel hayatını bu kadar gözler önüne sermesini gereksiz bularak paylaşımlara tepki gösterdi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şevval Şahin yılın 12 ayı bikiniyle...