Aşı karşıtlığı yüzünden aşkları bitti

Simon Baker, aşı karşıtı olan moda tasarımcısı sevgilisi Laura May Gibbs ile ilişkisini sonlandırdı. Çiftin ayrılık haberini ünlü oyuncunun sözcüsü doğruladı.

09 Kasım 2021, Salı 22:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Avustralyalı oyuncu ve yönetmen Simon Baker ile moda tasarımcısı sevgilisi Laura May Gibbs'in aşkı sürpriz bir şekilde sona erdi. 52 yaşındaki Baker'in sözcüsü, aşı karşıtı protestolara katıldığı için ünlü oyuncunun sevgilisinden sessiz sedasız ayrıldığını açıkladı.

Çift, en son geçen yıl ağustos ayında Byron Bay'deki bir sahil gezisi sırasında şakalaşırken görüntülenmişti.

MAĞAZASINI DA AÇMADI

MAĞAZASINI DA AÇMADI

Laura May Gibbs, kendine ait giyim markasının resmi Instagram hesabında, aşı olmayan müşterilerin yasal olarak alışveriş yapmasına izin verilene kadar mağazasını yeniden açmayacağını duyurarak, manşetlere çıkmıştı.

Gibbs, paylaşımında farklı etnik kökenlere sahip üç modelin bir fotoğrafına yer vermiş ve mağazanın "herkes kabul edildiğinde yargılanma korkusu olmadan yeniden açılacağını" belirtmişti.


Ünlü isim, Covid-19 aşısı söz konusu olduğunda 'kapsayıcılığın' ve 'ayrımcılığa' karşı çıkmanın öneminden bahsetmişti.

GÖSTERİDEN PAYLAŞTI: YALNIZ DEĞİLSİN!

GÖSTERİDEN PAYLAŞTI: YALNIZ DEĞİLSİN!

Laura May Gibbs, geçen pazar da aşı karşıtı bir protestoya katılmıştı. Gösteri, belirli endüstriler ve meslekler için zorunlu Covid aşılarına karşı ülke çapında yapılan bir dizi mitingin parçasıydı.

Gibbs, kalabalığın içinde dururken görüntülendiği bir fotoğrafını sosyal medya hesabından, "İşini kaybetmiş insanlardan mesajlar alıyorum. Orada bekle, yalnız değilsin." sözleriyle paylaştı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kuruluş Osman kadrosuna sürpriz transfer