Aşk için denize 26 bin euro attı!

Aşk için denize 26 bin euro attı!

18 Temmuz 2010, Pazar 12:41
A A

Geçtiğimiz günlerde Türkbükü'nde sabaha karşı sahibi olduğu Mavi Otel'den lazer ile Türkbükü Koyu'nun karşısındaki tepeye "Ece Erken Seni Çok Seviyorum" diye yazdıran Erdinç Acar, bir anda gündeme oturmuştu.

Açıklama yapan Ece Erken, "Şu an bir şey yok ama ne olur bilemem" diyerek, ilişkisiyle ilgili açık kapı bırakmıştı. Bodrum'da tatillerini sürdüren ikili, önceki gün yine karşı karşıya geldi.

Erdinç Acar, Maça Kızı Beach'te arkadaşları ile eğlenirken Ece Erken'e iltifat üstüne iltifat yağdırdı. Erdinç Acar, güzel sunucunun; "Benim için başka ne yaparsın?" sorusu üzerine, "Senin için kolumdaki 26 bin euro'luk saati denize atarım" dedi ve herkesin önünde saati çıkarıp denize attı.

Bu olay Erken'i hem çok şaşırttı, hem de keyiflendirdi. Gösterinin ardından Erdinç Acar'ın arkadaşları denize dalarak saati aradı, ancak çabalar sonuç vermedi.

Ece Erken hakkında çıkan haberler:

ADINI DAĞLARA YAZDIRDI!

ECE'NİN TATİL KAZASI!

ECE DAYAK MI YEDİ?

RÜŞVETTEN SONRA 6 ERKEK VAKASI!

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.