Aşk ve Mavi dizisinde bu akşam yer yerinden oynayacak!

atv'deki Aşk ve Mavi dizisi bu akşam nefesleri kesecek bir bölümle ekrana gelecek. Burcu Kıratlı ve Emrah Erdoğan'ın başrollerinde yer aldığı dizide bu akşamdan sonra tüm dengeler değişecek. Emrah Erdoğan bu akşam yayınlanacak olan 74. bölümle birlikte Aşk ve Mavi'ye veda edecek. 75. bölümde ise kadroya Keremcem dahil olacak

19 Ekim 2018, Cuma 15:21 Son Güncelleme:
A A
Aşk ve Mavi dizisinde bu akşam yer yerinden oynayacak!

Aşk ve Mavi'nin bu akşam yayınlanacak bölümüyle birlikte tüm dengeler değişecek. Dizinin 'Ali'si Emrah Erdoğan, herkesi şaşırtacak bir sahneyle diziye veda edecek ve Ali-Mavi aşkı sona erecek.

Yeni bölümlerde Burcu Kıratlı'ya Keremcem eşlik edecek. 75. bölümde diziye dahil olacak olan Keremcem, 'Fazıl Göreçki'nin gayrimeşru oğlu 'Yaman'ı canlandıracak. 

(Küçük bir not: Emrah yapımcıdan zam talep etmiş, istediği rakamı alamayınca da diziden ayrılacağını duyurmuştu.)

Keremcem

İŞTE BU AKŞAM EKRANA GELECEK OLAN AŞK VE MAVİ'NİN 74. BÖLÜMÜNDE YAŞANACAKLAR:

Cemal ve Yüksel'i bir arada gören Ali, aralarındaki ilişkiyi öğrenmeye çalışır. Elmas, çocuğunu doğurmak istemeyen bir kıza ulaşır. Kadını çocuğu doğurmasını ve kendisine vermesi için ikna eder. Elmas'ın hamilelik haberi konağa bomba gibi düşer. Cemal, Ali'nin kendisini takip ettiğini anlar ve Yüksel'le birlikte kardeşini atlatmak için bir plan yaparlar. Ama plan bozulur ve bir sırrın perdesi aralanır. Cemal iyice köşeye sıkışmıştır ama son hamlesini henüz yapmamıştır.
Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Feyza Deniz ve Özcan Deniz'den 7 ay sonra ilk fotoğraf