'Aşkta kural olmaz'

Pınar Altuğ üzerinde baskı kurulmasından ve kıskanılmaktan hoşlanmadığını açıkladı

02 Kasım 2009, Pazartesi 05:00
A A

‘SONUNA KADAR TÜKETİRİM’

Pınar Altuğ, Nisan 2008’de kendinden 8 yaş küçük Yağmur Atacan ile nikâh masasına oturmuş, Ocak 2009’da da kızı Su’yu dünyaya getirmişti. Pınar Altuğ aşka dair düşüncelerini anlattı. Pınar Altuğ “Aşkı sonuna kadar yaşar, harcar ve sonunda tüketirim. Ben bir ilişkiyi çok yoğun, iç içe yaşamayı severim. Paylaşımlar azaldığında, ortak paydalar yok olduğunda canım acır. Yok eğer eşinizle uzun sohbetler ediliyor, beraber eğlenebiliyorsanız aşkınız güçlenir” dedi.

‘BAZEN YAĞMUR İSYAN EDİYOR’

Pınar Altuğ şöyle konuştu: “Aşkta kural olmaz. Kural koyuyorsanız onun adı aşk değildir zaten. Ben de Yağmur da kıskanç değiliz. Zaten kıskanılmaktan ve üzerimde baskı kurulmasından hiç hoşlanmam. Ama ben biraz dominat ve mükemmeliyetçiyim. Başak burcunun tüm kötü yanlarını almışım. O kadar programlıyım ki, bazen Yağmur isyan ediyor”.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.