Aslan burcu ev dekorasyon önerisi

Ev dekorasyonunuz burcunuzun özelliklerini yansıtsın istiyorsanız aslan burcu ev dekorasyon önerisi tam size göre olacaktır. Aslan burcunun renkleri ve obje seçimleri göz önünde bulundurularak "Aslan burcu ev dekorasyon önerisi" haberine göz atın.

11 Mayıs 2020, Pazartesi 18:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aslan burcu özelliği gereği gösterişi sever. Doğal olarak bu gösteriş ev dekorasyonunda yansır. Farklı dokular, iddialı renkler, cesur seçimler aslan burcunun ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardandır.

Salon 

Aslan burçları kolay bulunamayan ve kimsede olmayan aksesuarları sever. Stil sahibi olan aslan burçları evlerinin her köşesinde altın ve gümüşün ihtişamından faydalanırlar. Moderndir ama içinde daima nostalji vardır. Tarih kokan eşyaları evinin her köşesine serpiştirmeye bayılır.

Koltuklarda genellikle kadife kumaşları tercih ederler. Salonda aksesuar olarak genellikle aynaları tercih ederler.

Yatak odası

Yatak odası

Aslan burçları yatak odası dekorasyonunda genellikle oymalı olanları tercih ederler. Yatak odasında genellikle antika mobilyalar kullanmayı tercih eden aslan burçlarının şık aksesularlarına, yatak odasında da rastlayabilirsiniz.


Mutfak

Mutfak

Aslan burçları mutfaklarında renk olarak genellikle siyah ve gri tonlarını tercih ederler. Mutfak denince aslan burçlarında göze hitab etmek önemlidir. Bunu mutfağındaki yemeklerinden ve eşyalarından rahat bir şekilde anlayabilirsiniz. Bir masada şıklık varsa gerisi aslan burcu için önemli değildir.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ucuz maliyetli ev dekorasyon fikirleri