Aslı Enver hakkında yeni aşk iddiası! Sosyal medyada hızla yayılan fotoğraftaki kişi kim?

'Kardeşim Benim' filminde tanışıp, aşk yaşamaya başlayan Murat Boz-Aslı Enver çiftinin inişli çıkışlı ilişkisi 2019'un Ekim ayında sonlanmıştı. Ayrılığın ardından adı birçok isimle anılan Aslı Enver'in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi.

13 Haziran 2021, Pazar 23:43 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Adı birçok kişi ile aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Aslı Enver, geçtiğimiz günlerde gazetecilerin sorusuna, "Kolay gelsin arkadaşlar, gayet mutluyum şu an" yanıtını vermişti. 

Aslı Enver'in yeni bir aşka yelken açtığı iddia edildi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf dedikoduları da beraberinde getirdi.

Habertürk'te yer alan habere göre, sosyal medyada hızla yayılan bu fotoğraftaki kişinin Aslı Enver olduğu ve gizemli erkek arkadaşı ile birlikte Kadıköy Bağdat Caddesi'nde yürüyüş yaptığı öne sürüldü.

Güzel oyuncu Aslı Enver ise konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadı.

Murat Boz'la barıştı mı?

Murat Boz'la barıştı mı?

Alaçatı’da görüntülenen Murat Boz gazetecilerle sohbet etti. "Aslı Hanım ile tekrar barıştı diye haberler çıkıyor?" sorusu üzerine Boz, "Ben konuşmamayı tercih ediyorum. Yani bir şey olsa açıklamayı yaparım" dedi.

Murat Boz, Aslı Enver ile çekilen karesini Instagram profilinin arşivinden çıkartarak yayınlamış ve "Barıştılar mı?" sorusunu akıllara getirmişti.

Geçtiğimiz ay da Aslı Enver, şaşırtan bir harekette bulunmuştu. Enver, Boz'un fan hesabını takip etmişti. Bunu fark eden Instagram kullanıcıları hemen ekran görüntüsü almıştı.

Ünlü oyuncunun bu davranışı, "Aslı, Murat'ı stalklıyor" yorumlarının yapılmasına neden olmuştu. Enver, kısa bir süre sonra da hesabı takip etmeyi bırakmıştı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yasemin Allen siyah bikinisiyle Bodrum'u salladı