Aslı Omağ: Gerçekten boğulacaktım

Aslı Omağ, geçtiğimiz hafta 'Kalk Gidelim' dizi çekimlerindeki boğulma sahnesiyle gündeme gelmişti. Oyuncunun, gerçekten boğulduğunu zanneden bir turist çekim ekibini fark etmeyerek oyuncuyu kurtarmaya çalışmıştı. Omağ, o sırada olayın şokuyla gerçekten boğulacağını söyledi.

29 Eylül 2020, Salı 07:56 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Ufuk Özkan, Erkan Sever, Mehtap Bayri, Aslı Omağ ve Ayça Varlıer'in başrollerinde yer aldığı TRT1 dizisi 'Kalk Gidelim'in, Muğla'daki Azmak Nehri'nde yapılan çekimlerinde ilginç bir olay yaşanmıştı. Aslı Omağ’ın gerçekten boğulduğunu sanıp yardıma koşan yabancı bir turist, ekibi şoke etmişti.

Böyle bir şeyin ilk defa başına geldiğini anlatan Aslı Omağ, "Denize kıyafetlerimle girmiştim. Sahne bitsin diye bekliyordum. Bu arada partnerim Hayrettin'le şakalaşmaya başladık. Ben ona yüzme bilmeyen biri gibi davranıp, boğulma numarası yapıyordum. Bir anda tanımadığım birisi beni kurtarmaya çalıştı." dedi.


"Olayın şokuyla az kalsın gerçekten boğulacaktım." diyen Omağ, "Hâlâ, duyarlı insanların olduğunu bilmek beni çok mutlu etti." açıklamasını yaptı.

Turistin oyuncuyu kurtarmaya çalışması, bir süre çekimlerin uzamasına neden olmuştu. Gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte ekip, çekimlerine kaldığı yerden devam etmişti.


Yabancı turist, aslında milli yüzücü olduğu öğrendiği 51 yaşındaki oyuncuya övgüler yağdırmıştı. (Cadde/ Emrah Akçaay)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Joaquin Phoenix baba oldu