Aslıhan Doğan Turan'ı Bayrampaşa sokaklarında kimse tanımadı

Galatasaray forması giyen Arda Turan, uzun süredir aşk yaşadığı Aslıhan Doğan ile 2018 yılında nikah masasına oturdu. Ünlü çiftin bu evlilikten iki erkek çocuğu oldu. Aslıhan Doğan Turan, YouTube kanalı için, Galatasaray forması giyen eşi Arda Turan’ın doğup büyüdüğü İstanbul'un Bayrampaşa ilçesine çekim yapmaya gitti. Burada kendisini tanıtan birini arayan sosyetik güzel, Bayrampaşa videosu ile gündem oldu.

14 Ekim 2021, Perşembe 13:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Yıldız futbolcu ile mutlu bir evlilik sürdüren 35 yaşındaki sosyetik güzel, şimdilerde Youtube'a merak sardı. Geçtiğimiz haftalarda Youtube kanalı için evinin kapılarını açan Doğan'dan yeni video geldi.


'BENİ TANIYAN VAR MI?'

'BENİ TANIYAN VAR MI?'

Eşi Arda Turan'ın doğduğu ve ailesinin yaşamaya devam ettiği Bayrampaşa sokaklarını gezen Aslıhan Doğan, vatandaşlara "Beni tanıyan var mı?" sorusunu yöneltti.


Sokakta karşılaştığı insanları test eden iki çocuk annesi Aslıhan Doğan Turan'ı, yoldan geçen insanlar arasında çok fazla tanıyan çıkmaması dikkat çekti.

Öte yandan Youtube videosunda oğulları Asil Aslan ve Hamza Arda'ya da yer veren Aslıhan Doğan'ın çocukları, sevimli halleriyle ilgi odağı oldu.

Aslıhan Doğan, eşi Arda Turan'a, "Çocuklarımız site içinde bir evde büyümek yerine, bu mahallede, senin büyüdüğün şartlarda büyüse karakterlerinde bir fark olur muydu? Mesela bıçkın delikanlılar olurlar mıydı?" diye sordu.


Galatasaraylı futbolcu, "Bıçkın olmaktan kimseye bir fayda gelmez. Kimsenin kimseyi tanımadığı ve selam vermediği muhitlerde yaşam çağın bir gerçeği. Önemli olan aile içinde sevgi görmek" yanıtını verdi.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Tarkan paylaştı: Çocukluğumdan bir doğum günü...