Asus RT-AX86U gaming router inceleme – PUBG’de tek tıkla ping düşürün

Asus RT-AX86U gaming router inceleme – PUBG’de tek tıkla ping düşürün

Asus’un tek bir dokunuşla mobil oyunların gecikme süresini düşürebilen, çift bant Wi-Fi 6 Oyuncu Router'ı RT-AX86U’yu detaylı bir şekilde inceledik. Onur Binay/posta.com.tr

23 Ekim 2020, Cuma 12:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Asus RT-AX86U, hardcore oyunculara hitap edecek birçok özellikle harika Wi-Fi 6 performansı sağlıyor. Bununla birlikte, diğer kullanıcılara da hitap edecek kadar çok yönlü. Bunlara ek iyi menzil ve sinyal gücü ile etkileyici bir dizi güvenlik özelliği ve ebeveyn denetimleri sunuyor.

Buna ek olarak Wi-Fi 6 nedir, ne işe yarar biraz ondan bahsedelim. Son dönemde epey ön plana çıkan 802.11ax ya da başka bir deyişe Wi-Fi 6 çok yüksek hızlarda veri aktarımına olanak sağlayan yeni bir “kablosuz bağlantı” standardı. Burada aklınıza hemen 5G de gelebilir fakat ikisi aynı şey değil.

5G, kablosuz bağlantı standardından ziyade, mobil cihaz ve operatör arasındaki bir mobil bağlantı standardı. Wi-Fi 6 ise internete ihtiyacı artan cihaz sayısından dolayı yükselen bant genişlikleri ve azalan stabilizasyona; Wi-Fi 5 teknolojisinin yeterli cevabı verememesi ve daha hızlı bağlantı üzerine artan talep dolayısıyla geliştirildi.


;
Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2020’nin En İyi Astronomi Fotoğrafçısı Yarışması'nın kazananları belli oldu