Ata Demirer ile Aslı Turanlı aşk mı yaşıyor?

Aslı İnandık’ın başrolde olduğu “Aslı Gibidir” filminin galası önceki akşam Cinemaximum Kanyon’da yapıldı

25 Ocak 2019, Cuma 09:09 Son Güncelleme:
A A

Yönetmenliğini Ali Yorgancıoğlu’nun üstlendiği “Aslı Gibidir” filmi izleyici ile buluştu.

Aslı İnandık, Toygan Avanoğlu, Ahmet Olgun Sünear ve Nazlı Tosunoğlu’nun başrolde olduğu filmin galası Cinemaximum Kanyon’da ünlü isimlerin katılımıyla yapıldı.

Kırmızı halıda soruları yanıtlayan Aslı İnandık, “Filmi çekerken çok eğlendik. Filmde canlandırdığım tiplemeleri hikâyeye organik bir şekilde yedirmek gerekiyordu ve bu fikir daha önce yapılmamış, orijinal bir fikirdi. İnşallah film hak ettiği değeri bulur” dedi. 


Yeşilçam’a damga vuran efsane isim Ayşen Gruda’nın vefat haberini almaktan üzüntü duyduğunu söyleyen Aslı İnandık, “Çok üzgünüz. Bir programda kendisiyle tanışma şansına erişmiştim. Çok değerli bir oyuncunun yanında çok da iyi bir insanı kaybettik. Sevenlerine Allah sabır versin” dedi.

'ATA İLE AŞK YOK'

'ATA İLE AŞK YOK'

Filmin oyuncularından Aslı Turanlı, Ata Demirer’in aşk yaşadığı iddiaları sorularına kahkaha attıktan sonra “Bunu bence başka yerde konuşalım, Aslı'nın filminin önüne geçmesin” diye yanıt verdi. Turanlı ısrarlı sorular karşısında “Öyle bir şey yok” dedi.

'HALKIN İÇİNDEYİM'

'HALKIN İÇİNDEYİM'

İrem Helvacıoğlu, bir etkinlik sonrası korumayla gezerken çekilen fotoğrafı hakkında “İçeride çok fazla insanla fotoğraf çekildim. Büyük bir kalabalık yüklenince rahat geçebilmem adına korumalar yardım edince yanlış anlaşıldı. Trabzon’da devamlı halk içindeyim, neden korumayla dolaşayım ki” dedi.

Ebru Cündübeyoğlu - Duru

Ebru Cündübeyoğlu - Duru

Algı Eke - İnan Ulaş Torun

Algı Eke - İnan Ulaş Torun

Ahmet Olgun Sünear

Ahmet Olgun Sünear

Murat Saygı - Emre Oskay

Murat Saygı - Emre Oskay

Sıradaki haber yükleniyor...