Ata Demirer ve Alara Bozbey köy düğünüyle evlenecek

Ege aşığı olan Ata Demirer, Alara Bozbey ile evlenmeye hazırlanıyor. Çiftin, nisanda 'Eyvah Eyvah 2' filminin de çekildiği Geyikli'de gerçekleşecek köy düğünüyle dünyaevine gireceği konuşuluyor.

07 Ocak 2020, Salı 08:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Geçtiğimiz günlerde yeniden bir araya gelen Ata Demirer ile Alara Bozbey cephesinde sürpriz gelişme… İki yıl önce kısa süreli aşk yaşayan ünlü çift, 2019'un son günlerinde barıştıklarını ilan etmişti. İkilinin şu sıralar tatlı bir telaş içinde olduğu iddia edildi.


Aşklarına bir şans daha veren oyuncu Ata Demirer ve Alara Bozbey, nisanda nikah masasına oturacak.

İkisi de Ege'yi çok seviyor

İkisi de Ege'yi çok seviyor

İkilinin düğün için seçtiği mekan ise Demirer için ayrı bir önem taşıyor. Çift, komedyenin 'Eyvah Eyvah' filmlerinin çekildiği Çanakkale'deki Geyikli ilçesinde bir ömür mutluluğa 'evet' diyecek. Hatta Ege aşığı ikili, konuşulanlara göre filmdeki düğün sahnesinin çekildiği Kumova Köyü'ndeki sahilde gerçekleşen törenle evlenecek.


Demirer ile 2015'te de birliktelik yaşayan güzel oyuncu, üçüncü kez 'Aşk yeniden' dediği komedyenle Nisan'da muradına eriyor.

Yılın büyük kısmını Bozcaada'da geçiren Ata Demirer, Ege'ye öyle seviyor ki komedyenin 'Eyvah Eyvah' serisinin üç filmi de Çanakkale'de çekildi.(Takvim)

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Catherine Zeta Jones ve ailesinin 4 saatlik hamam sefası