Atiye'nin galasında neler oldu? Şıklar, rüküşler ve son dedikodular

Başrollerini Beren Saat, Mehmet Günsür, Mehmet Akdülger, Melisa Şenolsun ve Meral Çetinkaya’nın paylaştığı, 27 Aralık’ta Netflix’te gösterilecek ‘Atiye’nin galası önceki akşam Beykoz Kundura Fabrikası’nda yapıldı. İşte galada konuşulanlar... Ali Keser/ POSTA

19 Aralık 2019, Perşembe 07:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Mutluluğun enerjisi

Mutluluğun enerjisi

  • Beren Saat, 15 bin TL’lik Özgür Masur imzalı elbisesi ve 5 bin TL’lik ayakkabıları ile gecenin en şık kadınıydı. O kadar çok gülüp eğlendi ki, konuklar kendisi için aralarında şöyle fısıldaştı:

“İşi yolunda, eşi de yanında. Daha ne olsun.”

  • Dizinin 2 sezonundan 2 milyona yakın kazanan Beren Saat, 9 ay kriz yaşadığı eşi Kenan Doğulu’ya da geri döndü.

Kenan Doğulu sürprizi

Kenan Doğulu sürprizi

  • Galaya katılması için davetiye gönderilen ünlülere şöyle bir not düşülmüştü: ‘Gecede büyük bir sürpriz var’. Herkesin merak ettiği sürpriz Kenan Doğulu’ydu. Galaya özel bir repertuvar hazırlayan Kenan Doğulu’nun, Netflix’den para alıp almadığı merak konusu oldu. Pop yıldızı 250 bin TL’den aşağı program yapmıyor. Gecede Mercan Dede mistik performans sahneledi.

'Kenan işime karışmaz'

'Kenan işime karışmaz'

  • Beren Saat “Hem bu projede hem de Mehmet Günsür ile oynadığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Atiye bir kadının aydınlanma hikayesi. Daha önce oynadığım hiçbir şeye benzemiyor” dedi. “Rolü kabul ederken eşiniz Kenan Doğulu’ya danıştınız mı?” sorusuna da şu cevabı verdi: “Yok öyle kararlara karışmıyor. Projeme ben karar veriyorum.”
  • Mehmet Günsür ile Metin Akdülger ile selfie yapmak isteyen genç hanımlar uzun kuyruklar oluşturdu. Yakışıklı oyuncular için ‘bay karizma’ yorumları yapıldı.

Cansu Tosun hamile mi?

Cansu Tosun hamile mi?

Cansu Tosun gecenin rüküşü ilan edildi. Geceliğe benzer elbisesi, parlak botları, üzerinde attığı ceketi hiç beğenilmedi. Bol kıyafet tercih etmesi ‘Acaba hamile mi?’ dedikodularına neden oldu.

  • Alina Boz gecede şıklığı ile boy gösterdi.
  • Hazal Türasan tüm dikkatleri üzerine çekti.
  • Konuklar, Melis Sezen’i iltifatlara boğdu.

Nedret Taciroğlu imzalı elbise

Nedret Taciroğlu imzalı elbise

Melisa Şenolsun da 10 bin TL’lik Nedret Taciroğlu imzalı elbisesiyle dikkat çekti. Oyuncu kendinden emin duruşuyla taşıdığı elbiseyle gecenin şık isimleri arasına girdi.

Pınar Deniz 'libido olayı' yüzünden kabul etmemiş

Pınar Deniz 'libido olayı' yüzünden kabul etmemiş

  • Oyuncu Pınar Deniz “Can Yaman’ın rol arkadaşı olmaktan son anda vazgeçtiğiniz doğru mu?” sorusuna ilk kez cevap verdi:


“Kadının ezildiği bir işin içinde olmak istemedim. Kendisini tanımıyorum ama verdiği o röportaj kararımda çok etkili oldu.”


Can Yaman röportajda şunları söylemişti:


“Başrol çiftinin libidosunun yüksek olması şart. İşi tutmayan jönlerin partnerlerinin libidosu hep düşük. Seyirciye ‘bunlar gerçekten sevişiyor mu?’ diye sordurtmazsan o iş tutmaz.”

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ebru Şallı: Tencere tava mutluluk kaynağı