AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı! AUZEF sınav yerleri için tıklayınız

AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı! AUZEF sınav yerleri için tıklayınız

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi vize sınavları (AUZEF) 4-5 Mayıs tarihlerinde gerçekleşecek. Öğrencilerin beklediği sınav giriş belgesi ise bugün ilan edildi. Sorgulama için tıklanıyız...

29 Nisan 2019, Pazartesi 17:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi bahar dönemi vize sınav için on binlerce kişi hazırlıklarını yapıyor. 4-5 Mayıs'ta gerçekleşecek olan sınav günler kala en önemli detay sınav giriş belgesiydi. Fakülte bugün yaptığı açıklama ile AUZEF sınav giriş belgesi yayınlandı.

AUZEF SINAV GİRİŞ BELGESİ İÇİN TIKLAYINIZ

AUZEF NEDİR?

AUZEF öğrencileri, İstanbul Üniversitesinde örgün öğretimde okuyan öğrencilerin yararlandığı bütün imkânlardan faydalanabilmektedir. Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, öğrencilerine dünyanın neresinde olursa olsunlar internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartlarında öğrenim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

2017-2018 güz dönemi Ara sınav, Bitirme ve Telafi sınavları Türkiye genelinde belirlenen Sınav merkezlerinde gerçekleştirilecektir. Açık öğretim programına kayıtlı öğrenciler sınava gireceği haftada bulunan bütün sınav merkezlerin tercih edebilir. Aşağıda belirtilen uzaktan eğitim programlarına kayıtlı öğrencilerin (ADANA, ANTALYA, ANKARA, DİYABAKIR, İSTANBUL(AVRUPA), İSTANBUL(ANADOLU), İZMİR, SAMSUN, VAN) olmak üzere 9 Sınav merkezi içerisinden tercih yapabileceklerdir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'da kaç kişiye koronavirüs aşısı yapıldı? İl Sağlık Müdürü açıkladı