Avlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ecem öldü mü?

Avlu dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölümde Ecem ölüm kalım savaşı verirken tüm bunlara sebep olan Merve'nin ipini ise Deniz çekmek üzere... Bakalım Deniz, Merve'yi konuşturabilecek mi?

22 Mayıs 2018, Salı 16:26
A A
Avlu 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ecem öldü mü?

Avlu dizisinin 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Avlu yeni bölümde çılgına dönen Deniz, Kudret'in elemanı olan Merve'den hesap sorup konuşturmaya çalışıyor. Merve'nin konuşup konuşmayacağı ise merak konusu... Öte yandan Ecem, hala ölümle burun buruna ve hastanede yaşam mücadelesi veriyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Savcının babasıyla ilgili dosyayı ele almasının ardından Ecem de cezaevine girmiştir. Deniz artık ne yapacağını şaşırmış haldedir. Kızını koruma iç güdüsü, Deniz’i olduğundan tamamen farklı birine dönüştürür. Bir yandan şimdiye kadar gördüğümüzden çok daha sert davranmaya başlar diğer yandan da herkese şüpheyle yaklaşır. Özellikle de Ecem’le birlikte içeri giren mahkum Merve’ye...


SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.