Aydan Şener: Filtre kullanmam, samimiyetsiz buluyorum

Çalıkuşu filmi ile Yeşilçam'a damgasını vuran Aydan Şener, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa'ya konuk oldu. Güzelliğiyle yıllara meydan okuyan Şener, açıklamalarıyla dikkat çekti.

07 Haziran 2020, Pazar 15:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Türk sinemasının usta isimlerinden Aydan Şener, '2. Sayfa'nın canlı yayınında yaptığı açıklamalarla gündeme geldi.


Yıllar önce oynadığı 'Çalıkuşu'nun hem kendi hem de seyirci için özel bir yeri olduğunu söyleyen Şener, yıllardır herhangi bir projede yer almamasına da açıklık getirdi.

Sektöre küsmediğini dile getiren güzel oyuncu, "Neden 40 yaşından sonra tüm kadın oyunculara sadece anne rolü geliyor bunu anlamış değilim. Belli bir yaştan sonra insanlar aşık olamaz, iş kadını olamaz gibi sadece anne rolleri.." dedi.

'Kırgınlığım yok'

'Kırgınlığım yok'

Sözlerine devam eden Şener, "Benim bir kırgınlığım yok zaman zaman olmuşumdur güvendiğim işler yarıda kaldığında haksızlıklar olduğunda gibi... Bu tür şeyler yaşayıp uzak durayım diye düşündüğüm dönemler oldu. Bu benim çok sevdiğim bir iş ölene kadar çalışmak isterim" diye konuştu.

57 yaşında olmasına rağmen güzelliğiyle çok konuşulan Şener, "Ufak tefek dokunuşlar tabii ki var, botoks gibi... Zaten ilk botoksu 40 yaşından sonra yaptırdım. Onun dışında hiç estetiğim yok" dedi.

'Düşünürsem koyamam, utanırım'

'Düşünürsem koyamam, utanırım'

Ardından geçtiğimiz yıl paylaştığı bikinili fotoğrafları hakkında da konuşan Şener, "Her sene bir mayolu poz paylaşabilirim, eğleniyorum; hoşuma gidiyor. Yadırganmıyor da. Çekiyorum, koyuyorum; düşünürsem koyamam, utanırım. Photoshop, filtre kullanmam samimiyetsiz buluyorum" dedi.


Uzun yıllardır yalnız olduğunu ve kimseyi kolay beğenmediğini söyleyen Aydan Şener, "Hayatıma girecek kişiyi araştırırım" şeklinde konuştu.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ödüllü dizinin uyarlaması için Aslı Enver’e teklif gitti