Aykut Kocaman'la 3 yıl daha

Aykut Kocaman'la 3 yıl daha

Fenerbahçe Kulübü, futbol takımının teknik direktörü Aykut Kocaman'ın sözleşmesinin gelecek hafta içinde 3 yıl uzatılacağını açıkladı

08 Mart 2012, Perşembe 16:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Aykut Kocaman’ın Fenerbahçe Kulübü tarihinde özel bir yere sahip olduğu belirtilen açıklamada, "Basında takımımızın içinde bulunduğu birlik, beraberlik, başarıya olan inanç ortamının tam aksine yer alan spekülasyonların önüne geçmek adına, bir bilgilendirme yapma ihtiyacı doğmuştur.

Fenerbahçe Spor Kulübü, tek hedefi başarı olan, taraftarlarıyla bir bütün halindeki takımları, sporcuları ve Fenerbahçe’ye hizmet eden profesyonelleri ile bu sezon da hedeflerine emin adımlarla yürümektedir.

Fenerbahçe’nin dününde, bugününde önemli başarılara imza atmış, Fenerbahçelilerin gurur kaynağı olmuş, Fenerbahçe tarihinde özel bir yere sahip olan sportif direktörümüz ve teknik sorumlumuz Sayın Aykut Kocaman’ın sözleşmesi 3 yıl süreyle uzatılacaktır. Camiamız ve yönetim kurulumuzun güven duyduğu, attığı her adımda Fenerbahçe ruhunu yansıtan Sayın Aykut Kocaman’ın imza töreni, gelecek hafta Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

SÖZLEŞMESİ BİTECEK OYUNCULAR

Sarı-lacivertli kulüp, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan futbolcularla görüşmelerin ise sezonun tamamlanmasının ardından yapılacağını bildirdi. Bu statüdeki oyuncularla ilgili ortaya atılan iddiaların gerçeği yansıtmadığına dikkat çekilen açıklamaya şöyle devam edildi: "Şampiyonluk unvanımızı koruma hedefini bir an olsun aklımızdan ve kalbimizden çıkarmaksızın yer aldığımız bu yarışta, mukavelesi sezon sonunda bitecek oyuncularımıza dair görüşmeler sezon tamamlandıktan sonra yapılacaktır.

Bu bağlamda, bu statüdeki oyuncularımıza dair ortaya konan iddiaların yersiz olduğunu, oyuncularımızın önceliğinin de şampiyonluk olduğunu, takım-teknik heyet-taraftar olarak birbirimize olan bağın sözleşmelerden, imzalardan ibaret olmadığını önemle belirtiriz."

Bu arada teknik direktör Kocaman ve yönetim kurulu üyesi Ali Yıldırım’ın, yönetim kurulunun onayı ile Fenerbahçe’nin gelecek sezon hazırlıkları kapsamında ve transfer kriterleri doğrultusunda, kadronun daha da güçlendirilmesi adına çalışmalara başlayacağı bildirildi. 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Galatasaray’dan seçim tarihi açıklaması