Ayrılsalar da beraberler

Ayrılığın ardından kimi çift kanlı bıçaklı oluyor, kimisi de dost kalıyor. Peki boşanmalarına rağmen birbiriyle dost kalmayı başaran ve çocukları için sürekli bir araya gelen ünlü çiftler kimler? İşte biten evliliklerine rağmen dost kalmayı başaran ünlü çiftler...

05 Haziran 2018, Salı 10:46 Son Güncelleme:
A A

Hande Ataizi 2012'de evlendiği Amerikalı Benjamin Harvey'den Mart ayında boşanmıştı.

Benjamin Harvey, bayram öncesi oğulları Leon ile İtalya Roma'ya gitmiş,.

Hande Ataizi işleri gereği İstanbul'da kalmıştı. Dostça görüşmeye devam eden eski karı-koca Temmuz’un ilk haftası Bodrum'da oğulları ile birlikte tatil yapacak.

Coşkun Sabah ve Ceyda Sabah

Coşkun Sabah ve Ceyda Sabah

Coşkun Sabah ile 20 yıllık evliliğin ardından Mart 2017’de olaylı bir şekilde boşandığı, iki kızının annesi Ceyda Sabah önceki gün Vadistanbul’da görüntülendi.


'BİRBİRİMİZDEN VAZGEÇEMEYİZ'

'BİRBİRİMİZDEN VAZGEÇEMEYİZ'

Sanki hiç boşanmamış gibi bir hali olan çiftten Coşkun Sabah, “Hukuki olarak bitirsek de biz aileyiz. Birbirimizden vazgeçemeyiz” dedi.

OLAYLI BİR SÜREÇTİ

OLAYLI BİR SÜREÇTİ

Ceyda Sabah 2016’da eşinin evde unuttuğu cep telefonuna gelen bir mesajı yakalamıştı. Coşkun Sabah’ın, Etiler’de ayrı bir ev açtığı, sevgilisiyle buluştuğu iddiasında bulunmuştu. Çilingirci bulup eve baskına bile gitmiş, ama kimseyi bulamamıştı.

Coşkun Sabah “Eşimi bazı arkadaşları dolduruşa getirdi” demişti. Çift mal paylaşımı yüzünden gergin bir ayrılık süreci yaşadı. Boşandıktan sonra da Coşkun Sabah’ın, Etiler’deki milyon dolarlık villasında birlikte yaşamaya devam ettiler.

Yeliz Şar ve Tolga Güleç

Yeliz Şar ve Tolga Güleç

Yeliz Şar ve Tolga Güleç çifti biraz daha farklı bir kategoride. Çünkü onlar dost kalmak için ya da çocukları için görüşmüyorlar.

Boşandılar ama hala birlikte ve aşıklar. Moda'daki evlerinde de birlikte yaşıyorlar.

Üstelik Tolga Güleç ve Yeliz Şar birbirlerine olan aşklarını Instagram'dan da ilan ediyor.

'NE MUAZZAM ŞEY SENİ SEVMEK'

'NE MUAZZAM ŞEY SENİ SEVMEK'

Tolga Güleç, Yeliz Şar ile bir fotoğrafını Instagram'da paylaşarak altına Nazım Hikmet'in 'Ne muazzam şey seni sevmek!' şiirini not düşmüştü.

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör

Hamdi Alkan ve Canan Hoşgör

Oyuncu ve yönetmen Hamdi Alkan da kendisi gibi oyuncu olan eşi Canan Hoşgör ile iki kez evlenip boşandı. 

Kızları için belirli dönemlerde bir araya gelen ikili sık sık bir araya geliyor. Öyle ki Canan Hoşgör, Hamdi Alkan'ın yeni eşi Selen Alkan ile yan yana gelip fotoğraf bile çektiriyor.

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz

Ahu Yağtu ve Cem Yılmaz

Ahu Yağtu ile Cem Yılmaz, 20 aylık evliliklerini 2013'ün son günü bitirmişti.

Komedyen, eşine boşanırken 500 bin dolar tazminat ödedi. Ayrıca 3 de gayrimenkul verdi.

Ancak çiftin arasındaki bağ hiç kopmadı. Birlikte tatile de gidiyorlar, çocukları için de bir araya geliyorlar. Hatta Ahu Yağtu, Cem Yılmaz'ın Arif V 216 filminde de rol aldı.

 Zerrin Tekindor - Çetin Tekindor

Zerrin Tekindor - Çetin Tekindor

Usta oyuncu Zerrin Tekindor 1988 yılında evlendiği ve daha sonra boşandığı eşi Çetin Tekindor ile dost kalmayı başaran isimlerden bir diğeri. Oğulları Hira için sık sık bir araya gelen ikili, dostlukları ile örnek gösterilen çiftler arasında.

Sema Şimşek - Burak Hakkı

Sema Şimşek - Burak Hakkı

Sema Şimşek ve Burak Hakkı çifti 10 yıllık evliliklerini 2012 yılında noktalamıştı. Çift, boşanmalarına rağmen oğulları Rüzgar için sık sık bir araya geliyor.

Ozan Güven - Türkan Derya

Ozan Güven - Türkan Derya

Yönetmen eşi Türkan Derya ile evliliklerini sonlandıran Ozan Güven de eşiyle dost kalanlardan. Oğulları Ali için bir araya gelen çift, çoğu zaman beraber vakit geçiyor.

Nergis Kumbasar - Mehmet Ali Erbil

Nergis Kumbasar - Mehmet Ali Erbil

Mehmet Ali Erbil ve oyuncu Nergis Kumbasar çifti de 1996 yılında boşanmışlardı. Onlar da dost kalmayı başarabilen ünlüler arasında.

Ebru Şallı - Harun Tan

Ebru Şallı - Harun Tan

2002 yılında iş adamı Harun Tan ile dünya evine giren Ebru Şallı da 2013 yılında eşinden boşandı. Olaylı boşanma sonrası "bir araya bir daha gelmez" denilmesine rağmen onlar da çocukları için bir araya gelen çiftler arasında yer alıyor.

Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar

Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar

Kaya Çilingiroğlu'nun Hülya Avşar'ı aldatması ile biten evlilikleri sonrası Zehra için her şeyi unutan ikili, her fırsatta bir araya geliyor.

Çağla Şıkel - Emre Altuğ

Çağla Şıkel - Emre Altuğ

Şarkıcı Emre Altuğ ile 2008 yılında evlenen Çağla Şıkel 2015 yılında evliliğini eşiyle anlaşmalı olarak sonlandırdı. Çift, ayrılıkları sonrası birbirleri ile ilgili olumsuz şeyler konuşmayı bırakın her fırsatta çocukları için bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.

Mustafa Erdoğan - Gülben Ergen

Mustafa Erdoğan - Gülben Ergen

Sanat yönetmeni Mustafa Erdoğan ve Gülben Ergen çifti 2004 yılında evlenmiş 2012 yılında ise evliliklerini noktalamıştı. Evliliklerinden 3 çocukları olan çift, düzenli olarak belirli zamanlarda bir araya gelip çocukları ile vakit geçiyor.

Rıdvan Dilmen - Ayşenur Dedeoğlu

Rıdvan Dilmen - Ayşenur Dedeoğlu

Rıdvan Dilmen de 16 yıl evli kalıp 3 sene önce boşandığı eski eşi Ayşenur Dedeoğlu'yla sık sık görüşüyor.


Tamer Karadağlı - Arzu Balkan

Tamer Karadağlı - Arzu Balkan

Olaylı bir boşanma süreci yaşayan Tamer Karadağlı ve Arzu Balkan çifti de aralarındaki buzları eritip dost kalmayı başaran isimler arasında yer alıyor. Onlar da kızları Zeyno için sık sık bir araya geliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.