Ayşe Özyılmazel'den Kibariye'ye: Acilen terk et o kocayı

Son günlerde eşi Ali Küçükbalçık’ın ihanet ve haciz haberleriyle sarsılan şarkıcı Kibariye, 37 yaşındaki eşini affederek Bodrum'da tatile çıktı. Günaydın köşe yazarı Ayşe Özyılmazel, Kibariye'yi kaleme aldı. İşte o yazı…

07 Haziran 2018, Perşembe 10:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Kibariye (58) kendisinden 20 yaş küçük Ali Küçükbalçık ile (37) 1999'da evlenmişti. 2000'de de kızları Birgül dünyaya gelmişti. Ama yuvaları çatırdamaya başladı.

Çünkü iddialara göre; Kibariye hem ihanete uğradı, hem de eşi yüzünden Ataşehir'deki evine haciz geldi, 10 milyon lirası gitti. 

Olay kısa sürede medyaya yansıdı ve eşinin aldattığı söylenen kadın ilk kez ortaya çıkıp konuşmuştu. Lübnanlı Doha Elenouty, ''Sadece dostane bir ilişkimiz var. Hamile olduğum da yalan.'' demişti.

KİBARİYE KOCASINI AFFETTİ

KİBARİYE KOCASINI AFFETTİ

Kibariye, ''Şu anda kızım ve eşimle evdeyim. Aileme, yuvama sahip çıkıyorum. Kimse mutluluğumuzu bozamaz. Ali’nin bana ihanet ettiğine inanmıyorum. Gözümle görmedim. Umrumda da değil. Aldatmış olsa bile bir iki günlük sevda için boşanmam. Kocamın borçları var mı bilmiyorum. Önemli olan aşkımız, huzurumuz, sağlığımız. Para kazanılır, borçlar ödenir. Bunlar mesele değil” açıklamasını yaptı.

KOCASINA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPTI

KOCASINA DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ YAPTI

Kibariye eşini affetmekle kalmadı. Ona bir de doğum günü partisi yaptı. Eşinin 37’nci doğum gününü de evlerinde kutladı. Bu gelişme de Kibariye'nin kocasını boşamaktan vazgeçtiğinin ilanıydı.

TATİLE ÇIKTILAR

TATİLE ÇIKTILAR

Son günlerin en çok konuşulan çifti geçen gün de tatile çıktı. İkili Bodrum'da kırmızı ışıklarda beklerken görüntülendi.

Günaydın yazarı Ayşe Özyılmazel de köşesinde Kibariye'nin durumunu kaleme aldı. İşte o yazı...

"Ben bu evlilikte zor dururum artık" diyordu Kibariye... Bir baktık ki, "Kocam, 'Seni istemiyorum' derse ancak o zaman giderim" boyutuna gelmiş.

Ne olmuştu? 37 yaşındaki kocası Ali Küçükbalçık, Kibariye'yi aldatmıştı. İhanet haberiyle yıkılan Kibariye, "Ben kocamı seviyorum ama bazı kadınlar kaşar peyniri gibi, onların önüne geçemezsin" açıklamasından sonra düşüneceğini, evliliğini devam ettirmesinin çok zor olduğunu söylemişti.

KOCANIN AKLI YOK MU?

KOCANIN AKLI YOK MU?

Biz kadınların, aldatılınca önce ve yalnızca karşıdaki kadını suçlama halimiz ne kadar doğru bir alışkanlık, üzerinde düşünmek lazım. Yahu senin kocanın alnına silah mı dayadı o kadın? Senin kocanın aklı, fikri, kararı yok mu? Senin kocan, yoldan çıkmaya yatkın, nereye çekilirse oraya gidecek karakterde biri mi? Öyleyse acilen terk et o kocayı.

İhanette suçlu arayacaksak önce eşimize bakacağız. Kadınlar birbirleriyle yarışmaktan, kapışmaktan, savaşmaktan vazgeçmezlerse; sağlıklı, sahici ve dürüst ilişkiler kuramayacaklar. Şimdiyse aldatan kocasını bağrına basıp Bodrum'a tatile götürmüş Kibariye. Kocası onu istediği sürece onunla kalacağını ilan ede ede... Öz varlığını, ilişkideki saygınlığını hiçe saya saya... 'Sen bana ne yaparsan yap, gel kafama yap ama sen beni kovana kadar buradayım' mesajını vere vere... Bir de yaşam boyu onur ödülüyle taçlandırsaymış bari! Ee şimdi bu adam, nasıl gerçekten pişmanlık duysun?

Bu adam nasıl olaylardan ders çıkartsın? İhaneti affetmek başka, ömürlük serbest geçiş hakkı tanımak başka. Yapmayın bunu kızlar; önce kendinizi sevin ve kendinizi sonuna kadar bırakmama sözü verin. Kocacı olmayın; sevgiden, dürüstlükten, saygıdan ve daima kendinizden yana olun.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İnci operasyonu başlattı !Masumlar Apartma'nında yeni dönem başlıyor - Dizi Postası