Azar işitmekten yorgun düştü

O modern çağların masal prensesi ama işi sanıldığı kadar kolay değil

28 Nisan 2019, Pazar 09:44 Son Güncelleme:
A A

Yaklaşık 8 yıl bir dargın bir barışık aşk yaşadığı Prens William ile evlenerek modern çağların 'Külkedisi masalının' kahramanı oldu. Ardından üç tane çocuk dünyaya getirdi. Hayatı da uzaktan bakıldığında kusursuz. Peki ya gerçekten öyle mi? 

Giydiği kıyafetlerden kullandığı aksesuarlara, saç modelinden takılarına kadar milyonlarca kadın için bir moda ikonu olan Cambridge Düşesi Kate Middleton, iddialara göre sık sık giydikleri yüzünden azar işitiyor.

Bir dönem rüzgardan havalanan kısa etekleri yüzünden basının gündeminden hiç inmeyen Middleton'ın gardırobuna Kraliçe 2. Elizabeth tarafından bir düzenleme getirildikten sonra sular duruluyor gibi oldu. Ancak bu konuda hala her şey yolunda gitmiyor.

İngiliz basınında yer alan iddialara göre Kate Middleton, sık sık Kraliçe 2. Elizabeth'ten azar dolu notlar alıyor. Üstelik bunlar sadece eteklerinin boyuyla ilgili değil. Bazen kıyafetinin rengi bazen de katıldığı etkinliğe uygun olmadığı gerekçesiyle eşinin babaannesi tarafından azarlanıyor Kate Middleton.

Kraliyet ailesiyle ilgili haberler hazırlayan tecrübeli gazeteci Ashley Pearson'ın ileri sürdüğüne göre, bu durumun nedeni Kate Middleton'ın gelecekteki kralın eşi olarak çok sıkı kurallara uymak zorunda olması.

Eşi Prens William tahta geçtiğinde 'kral eşi' unvanı alacak olan Kate Middleton, sadece kıyafetleriyle değil, davranışlarında da sıkı kurallara uymak zorunda. 

Bu yüzden etek boyundan toplum içindeki tavırlarına kadar her adımının katı kurallar içinde olması gerekiyor. 

Sıradaki haber yükleniyor...