Azize 1. bölümde neler yaşanacak?

Kanal D'nin iddialı projelerinden Azize bu hafta izleyicisine 'merhaba' diyor. Dizinin dikkat çekici konusu ve ilk bölüm fragmanı izleyenlerle buluştu. Peki Azize dizisi ne zaman, hangi gün ekranlarda olacak? İşte detaylar...

19 Kasım 2019, Salı 15:00 Son Güncelleme:
A A
Azize 1. bölümde neler yaşanacak?

Azize, tüm masumiyeti ile suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize 1. Bölüm 19 Kasım Salı akşamı saat 20.00'de Kanal D'de!

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.

Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı, yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturduğu, senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak'in kaleme aldığı, Azize salı akşamı ekranlara merhaba diyor.

İşte yayınlanan son fragman;Bu haberi de okudularAzize dizisinin oyuncu kadrosu: Azize'nin konusu ne?


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Black Eyed Peas'in kurucusu Will.I.Am'den ırkçılık suçlaması