Baba Candır 65. bölüm fragman

Perşembe akşamları TRT1 ekranlarında izlediğimiz Baba Candır bu akşam yine izleyicisiye buluşuyor. İşte heyecanla beklenen 65. bölüm fragmanı...

27 Nisan 2017, Perşembe 10:29
A A
Baba Candır 65. bölüm fragman
Baba Candır’ın 65. Bölümü’nde evde son günlerini geçiren çocuklar tek tek odalarıyla ve anılarıyla vedalaşırlar. Çocukların gidişiyle beraber evi ve yufkacıyı satıp emekliye ayrılmayı planlayan Salih Usta’ya büyük sürpriz yaparlar. Kutlama için bütün aile hep birlikte tatile giderlerken, Aslı’nın sancıları başlar ve soluğu hastanede alırlar.

Hastanede Aslı’nın doğum yapmasını beklerlerken, Ceylan’da ultrasona girer ve ikizlerin cinsiyetlerini öğrenir. Diğer yandan Haluk ve Emrecan yine yeni maceraların peşine düşmüşlerdir.
Zamanında Emrecan’ı dolandıran adamdan intikam alma vakti gelip çatmıştır. İyi olacak hastanın ayağına “Doktor Haluk” gidecektir.

Salih ise; seneler önce vefat eden eşi, çocuklarının annesi Melek’in hayalini görür.
Salih Usta artık ilk torununu kucağına alacak, çok da iyi bir dede olacaktır.


Haluk ve Emrecan intikam almak istedikleri adama kurdukları planı başarılı bir şekilde gerçekleştirebilecek mi? Aslı ve Egemen küçük Salihcan’larına kavuşacaklar mı? Hepsinin cevabı “Baba Candır”  65. bölümünde.

65. bölüm fragman:


 
Sıradaki haber yükleniyor...