'Baba olmak istemiyorum'

Lise aşkı Seda İnce uğruna Sertab Erener'le olan 18 yıllık ilişkisini noktalayan Demir Demirkan, Hafta Sonu dergisinin sorularını yanıtladı

21 Ocak 2015, Çarşamba 09:27 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Lise aşkı Seda İnce uğruna Sertab Erener'le olan 18 yıllık ilişkisini noktalayan Demir Demirkan, Hafta Sonu dergisinin sorularını yanıtladı.

Demirkan, ayrılık sonrası basın merkezlerine gönderdiği yazılı açıklamada yer alan ve tepki çeken “Sertab ile olan 18 yıllık ilişkimizi sonlandırma kararı aldım” cümlesiyle ilgili şunları söyledi: “Ağzımdan çıkan her laf doğrudur. Ben kötü de olsa, iyi de olsa, bana zarar verecek de olsa, doğru neyse onu söylerim. Aynı yaptığım basın açıklamasında olduğu gibi; orada bir harf 'm' yerine 'k' olsa şimdi burada başka şeyler konuşuyor olacaktık. Bu kadar basit. Ama bunun sorumluluğunu ben üstüme aldım.”

YAŞLANINCA BALIKçI OLACAĞIM Röportajda çocuk hayalleri kurmadığını da vurgulayan, “öyle bir isteğim yok, hiç olmadı. Ben üretimi daha çok sanatta yapıyorum” diyen Demirkan, yaşlılık planlarıyla ise şaşırttı: “Genetik haritamı çıkarttım, DNA izimi sürdüler; Yunanistan'dan Santorini Adası çıktı. Oraya yerleşir balıkçılık yaparım herhalde!”

Demir Demirkan - Seda İnce ilişkisi bu fotoğraflarla ortaya çıkmıştı...

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emre Altuğ, eski manken Burcu Çağrı ile aşk yaşadı mı? Dedikodulara son verdi