Babam ve Ailesi 13. final bölümüyle ekranlara geldi

Babam ve Ailesi 13. bölümü ile sürpriz bir kararla final yaptı. İşte Babam ve Ailesi 13. final bölümü özeti

13 Aralık 2016, Salı 09:56
A A
Başrollerinde Bülent İnal, Ayça Bingöl, Ceyda Düvenci’nin yer aldığı Babam ve Ailesi 13. final bölümü, 12 Aralık Pazartesi akşamı Kanal D'de yayınlandı. Babam ve Ailesi 13. son bölümüyle dün akşam final yaptı. İşte Babam ve Ailesi dizisinin final özeti...
 

12. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?


Kadir ve Nilgün, Ahmet'in ölüm haberi ile yıkılmışlardır. Üstelik Macide, Kadir'i köşeye sıkıştırmış olmanın zevkini sonuna kadar çıkarır. Ancak Kadir, öyle kolay vazgeçecek gibi değildir. Nilgün ve İbrahim, Kadir'in planına yardım ederler. Bu esnada Macide, yönetim kurulu başkanlığına seçilir. Hasret'se, Tarık yüzünden yaşadığı kötü şeyleri unutmaya çalışmaktadır. Bu esnada Mert'in yaşananlarla ilgili kuşkuları vardır; Tarık ve Hasret'in nasıl tanıştığını öğrenmeye karar verir. Suzan ise, Tamer'den ve Macide'den arka arkaya darbeler yemiştir. Kemal cephesinde ise, tüm aileyi umutlandıracak bir gelişme olur. Ancak, Macide'nin bu konuda bir planı vardır.


 

BABAM VE AİLESİ 13. FİNAL BÖLÜMÜ ÖZETİ


Suzan, Kemal'in ve çocuklarının yokluğuna dayanamayarak hayatına son vermek ister. Kemal, Suzan'ı tekrar hayata bağlamaya çalışırken, Nilgün’ün tüm bu olanlara şahit olmasına çok üzülür. Suzan kendine geldiğinde, Macide ve Tamer’in bütün kirli oyunlarını açığa çıkarmak için uğraşır. Bu sırada, en büyük desteği Kemal'den görecektir. Nilgün, zor anlar yaşasa da içindeki aşka olan inancını asla kaybetmez, bütün gücüyle Kemal'e sarılır.


 

BABAM VE AİLESİ DİZİSİNİN KONUSU NEDİR?


Tanınmış işadamı Kemal İpekçi, İstanbul’da karısı Suzan, çok sevdiği çocukları Mert ve Çiçek ile imrenilecek bir hayat sürerken, Kemal İpekçi’nin oğlu Mert’in başından geçen bir olay ile Adana’da kimselerin bilmediği bir ailesi daha olduğu ortaya çıkar. Gençlik aşkı Nilgün ve ikizleri Kadir ile Hasret o güne kadar Adana’da gözlerden uzak yaşamışken, Kemal de yıllarca ikili bir hayat sürmek zorunda kalmıştır. Ancak gerçekler açığa çıktıktan sonra Kemal hem yarım kalan aşkına hem de çocuklarına sahip çıkmak için hiç beklemediği olaylarla savaşmak zorunda kalacaktır.

Oyuncular: 

Ayça Bingöl (Nilgün),
Bülent İnal (Kemal),
Ceyda Düvenci (Suzan),
Sercan Badur (Mert),
Erdem Akakçe (Fadıl),
Emel Göksu (Macide),
Caner Şahin (Kadir),
Eva Dedova (Ece),
Sera Kutlubey (Hasret),
Can Albayrak (İbo) ,
Zeynep Doğa Doğuşlu (Çiçek),
Hakan Altuntaş (Rıza),
Sezin Bozacı (Emine),
Ecem Simge Yurdatapan (Yelda),
İlker Özer (Kerim),
Kubilay Karslıoğlu (Ahmet),
Fulya Ünvan (Filiz),
Emre Başer (Dr.Orhan),
Tuna Kırlı (Spor Hocası),
Taygun Sungar (Caner)
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.