'Badi Ekrem'in eşofmanının kimde olduğu ortaya çıktı

Usta yönetmen Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, 'Hababam Sınıfı' filminde Şener Şen'in canlandırdığı 'Badi Ekrem' karakterinin eşofman takımını soran takipçilerine yanıt verdi. Eğilmez, eşofmanın kimde olduğunu sosyal medya hesabından açıkladı.

08 Aralık 2020, Salı 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

'Hababam Sınıfı', 'Süt Kardeşler' ve 'Canım Kardeşim' gibi sevilen pek çok filmin yönetmeni merhum Ertem Eğilmez'in oğlu Ferdi Eğilmez, usta oyuncu Şener Şen'in canlandırdığı 'Badi Ekrem' karakteri ile özdeşleşmiş olan kırmızı eşofman takımını ünlü komedyen Cem Yılmaz'a verdiğini duyurdu.

57 yaşındaki Eğilmez, konuyla ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

'Sevgili kardeşim Cem Yılmaz'a hediye ettim tüm takımı'

'Sevgili kardeşim Cem Yılmaz'a hediye ettim tüm takımı'

Sürekli kendisinden istenen eşofman takımıyla ilgili konuşan Ferdi Eğilmez, "Arkadaşlar lütfen artık bundan sonra 'Badi Ekrem'in eşofmanı sende mi?' diye sormayın. Sevgili kardeşim Cem Yılmaz'a hediye ettim tüm takımı. Alt, üst, düdük ne varsa hepsi kendisinde. Teşekkür ederim ilginize..." dedi.


2 sene önce paylaşmıştı

2 sene önce paylaşmıştı

Cem Yılmaz, iki sene önce Ahu Yağtu ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Kemal ile birlikte çekilen bu karesini sosyal medya hesabından yayınlamıştı.


Ünlü komedyenin "Badi Ekrem line!" notunu düştüğü gönderi takipçilerinden büyük ilgi görmüştü.

1975 yılında yayınlanan 'Hababam Sınıfı' filminde Şener Şen'in hayat verdiği 'Badi Ekrem' karakterinin kırmızı eşofmanı yıllar boyunca gündem olmuş ve bir hayli dikkat çekmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Didem Soydan'a Burak Deniz sorusu: Ayrıldılar mı?