Bağcılar’da görenleri şaşkına çeviren bina...

İstanbul Bağcılar'da 9 katlı bir binayı görenler şaşkınlıklarını gizleyemiyor

13 Şubat 2019, Çarşamba 18:23 Son Güncelleme:
A A

İstanbul Bağcılar’da bulunan 9 katlı binanın ilk 4 katı farklı bir bina, diğer 5 katı ise farklı bina gibi. 

Üst üste iki binayı andıran yapının dış cephesindeki çatlak ve döküntüler de dikkat çekiyor. Dış cephesi tamamlanmamış olan zemin kat ve 1. kat, tekstil atölyesi olarak kullanılıyor. 

Diğer katlarda ise daireler yer alıyor. Toplam 14 dairenin bulunduğu binanın sakinleri, apartmanın yan tarafında ve arkasında bulunan hükümet konağı inşaatı nedeniyle dış cephe çalışmalarına başlayamadıklarını belirtti. 

Daire sakinleri binanın görünümünden rahatsız olduklarını ifade ettiler. 

"BİNANIN HOŞ BİR GÖRÜNTÜSÜ YOK"

"BİNANIN HOŞ BİR GÖRÜNTÜSÜ YOK"

Bina sakinlerinden tekstil atölyesinin sahibi Cebrail İlbeyi,şöyle konuştu:

"Binanın arkadan ve önden kötü görüntüleri var ama bu binanın arkadan ve önden yapılan inşaatlarıyla ilgili. Yandaki ve arkadaki inşaatlar bittiğinde dış cephe çalışması yapacaklar ve düzeltecekler."


"Binanın sağlamlığıyla ilgili raporları var. DASK raporları, belediyenin gelip kolon testi yaptığı ve bu binada sorun yok dediği raporları var. Bununla ilgili bir sorunu yok." 

"SANKİ EKLEME YAPILMIŞ GİBİ"

"SANKİ EKLEME YAPILMIŞ GİBİ"

"Sadece inşaatların bitmesi bekleniyor. Bitince dış cephede giydirmeler, düzenlemeler yapılacak. Binanın hoş bir görüntüsü yok. Sanki ekleme yapılmış gibi görülüyor ama bu düzeltilecek. Bizimle ilgili bir şikayet yok, biz de şikayette bulunmadık." 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Manisa'daki 5,4 büyüklüğündeki deprem sonrası görüntüler