Bağımsız Denetçilik Sınav başvuruları başlıyor. İşte detaylar…

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu tarafından 23 Haziran’da bağımsız denetçilik sınavı yapılacak. İşte sınav başvurularına ilişkin detaylar…

16 Nisan 2019, Salı 16:09
A A
Bağımsız Denetçilik Sınav başvuruları başlıyor. İşte detaylar…

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun bağımsız denetçilik sınavına müracaatlar başladı. İşte sınav başvuru şartları ve konuları ile ilgili detaylar…

Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu’nun Resmi Gazete’de yer alan ilanına göre, bağımsız denetçilik sınavına müracaatlar 22 Nisan’da başlayacak ve 3 Mayıs saat 17.00’de sona erecek.

İLANIN DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN

Başvurular, "http://www.kgk.gov.tr" adresinde yer alan başvuru formu doldurularak gerçekleştirilecek, posta yoluyla gelen başvurular kabul edilmeyecek.

Sınav müracaatları tetkik edildikten sonra katılmaya hak kazananlarla sınav yerleri ve saatleri, sınav tarihinden en az 15 gün önce kurumun internet sitesinden duyurulacak.

Bağımsız denetçilik sınavı 23 Haziran’da Ankara ve İstanbul’da yapılacak.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.