Bahar Candan: Benim annem Türkçe öğretmeni

Sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla olay yaratan ve anoreksiya olduğu iddiasıyla gündeme gelen Bahar Candan, Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Kendisi hakkında merak edilenleri anlatan Bahar Candan'ın açıklamalarından satır başları...

21 Kasım 2018, Çarşamba 11:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

*Anoreksiya değilim. Onun kötü bir şey olduğunun farkındayım. Ben ve arkadaşlarım beni çok beğeniyoruz.

'PHOTOSHOP YAPMADIĞIM FOTOĞRAFIM YOK'

'PHOTOSHOP YAPMADIĞIM FOTOĞRAFIM YOK'

* 6. sınıftan itibaren Instagram kullanıyorum. Photoshop yapmadığım bir fotoğrafım yok. Daha çok photoshop yaptığım fotoğrafım var.

'BENİM BİR SÜRÜ ANOREKSİYA OLAN ARKADAŞIM VAR'

'BENİM BİR SÜRÜ ANOREKSİYA OLAN ARKADAŞIM VAR'

* Benim anoreksiya olan bir sürü arkadaşım var. Olmak istemiyorum, onlara üzülüyorum. Bazen insanlara şaka yapıyorum. 'Anoreksiya aşk' yazıyorum. Çünkü yanımdaki arkadaşım anoreksiya.

* Beyaz pantolonlu fotoğrafımda daha çok photoshop var. Ablam beni aradı. ‘Çok endişelendim’ dedi. ‘ablacım photoshop yaptım’ dedim. En zayıf değilim, boyum çok uzun.

'BENİM ANNEM TÜRKÇE ÖĞRETMENİ'

'BENİM ANNEM TÜRKÇE ÖĞRETMENİ'

* Benim annem bir kolejde Türkçe öğretmeni. Ben atasözleri ve deyimleri çok iyi biliyorum. Bir konuşma içerisinde insan bazen takılabiliyor.

* Benim sosyal ortamımda benim konuşma şeklime alıştık. Benim arkadaşlarım da benim gibi konuşuyorlar. Bize normal. Benim gittiğim yerlere baktığınızda, benim arkadaşlarımla zaman geçirdiğinizde ben standardım.

'İNSANLAR BENİM YÜZÜMDEN CONCON KONUŞMAYA BAŞLADILAR'

'İNSANLAR BENİM YÜZÜMDEN CONCON KONUŞMAYA BAŞLADILAR'

* İnsanlar benim yüzümden concon konuşmaya başladılar. Ben bir şey yaptım, onlar abarttılar.

* En çok Şeyma Subaşı’nı beğeniyorum, sonra ablamı beğeniyorum .

* Anladığım kadarıyla benim Instagram sayfamı eleştiriyoruz. Gelecekte avukat olunca tarzımı değiştireceğim.

* Benim instagram sayfama bakarsanız ben ne popülerse onu yaptım. Sarı saç modaysa benimkiler beyazdı. Şuanda mirror selfie moda.

'BENİMLE ARKADAŞ OLMAYA ÇALIŞIYORLAR'

'BENİMLE ARKADAŞ OLMAYA ÇALIŞIYORLAR'

* Benimle arkadaş olmaya çalışıyorlar. Oluyoruz. Sonra benim gibi davranmaya başladıklarında o ilişki çatırdamaya başlıyor. Ben daha olgun istiyorum. Ama benim gibi davranmaya başlayınca olmuyor.

'EINSTEIN'IN DENGE TEORİSİNE İNANIYORUM'

'EINSTEIN'IN DENGE TEORİSİNE İNANIYORUM'

* Ben Einstein’in denge teorisine çok inanıyorum. Ben çok iyi okullara gitmiş bir kızım.

'KIZ ARKADAŞIMIN ÇOK OLGUN OLMASI GEREKİYOR'

'KIZ ARKADAŞIMIN ÇOK OLGUN OLMASI GEREKİYOR'

* Benim kız arkadaşımın çok olgun olması gerekiyor. Ben birden ‘buradan çok sıkıldım, gidiyorum’ diyebilirim. O anda kız arkadaşımın olgun olup beni durdurması lazım.

* Benim bir en iyi arkadaşım vardı. Sevgilimin adı da Mert. O da gitti sırf ‘Meeeerrrttt’ diyebilmek için gitti Mert diye bir çocukla çıktı.

'KIZ ARKADAŞLARIMA HEDİYE ALIYORUM ÇÜNKÜ KISKANIYORLAR'

'KIZ ARKADAŞLARIMA HEDİYE ALIYORUM ÇÜNKÜ KISKANIYORLAR'

* Ben kız arkadaşlarıma da hediye alırım. Çünkü ben kendime bir şey alınca kıskanıyorlar. Kıskanmasınlar diye onlara da alıyorum.

* Çıktığım çocuklara bakarsanız ayrılıyoruz, geri barışıyoruz… Ayrılıyoruz, geri barışıyoruz… Neden ayrılıyoruz bilmiyorum. Nasıl olsa geri barışacağız. Şu anda ayrıyız. 2 yıl oldu ilişkimiz...

'SEVGİLİM YİRMİ BUÇUK YAŞINDA'

'SEVGİLİM YİRMİ BUÇUK YAŞINDA'

* Şu an 20 yaşındayım. O benden 6 ay büyük. 20,5 yaşında… Ben daha iyi çocuklarla çıkmak istiyorum. Çünkü o bazen kötülük yapıyor. Çok daha iyi çocuklarla çıkabilirdim o da onu daha çok seven kızlarla çıkabilir. Arkadaş çevremiz de çok kalabalık değil. Yeni insanlarla tanışsak…

* Hayal gücünü geliştirirsen beni anlayabilirsin, yoksa anlayamazsın.

* Sevgilim mesajıma geç cevap veriyor, o zaman çok sinirleniyorum. Mesaj atınca bekliyorum çünkü. Son görülme, mavi tik… Genelde hep bu yüzden ayrılıyoruz.


'2021'DE AVUKAT OLACAĞIM'

'2021'DE AVUKAT OLACAĞIM'

* 2021’de avukat olacağım. Açıkçası 'Yemekteyiz' konusunda Acun Bey’e yapılan eleştiriyi haksız buldum. Sonuçta bütün kanalların başında değil. Onun programından bir reyting çalınıyorsa, gidip hakkını aramalı. Sonuna kadar Acun Bey’i destekliyorum.

'BU KONU BANA ÇOK ZARAR VERDİ'

'BU KONU BANA ÇOK ZARAR VERDİ'

* Murat Boz – Eser Yenenler olayıyla ilgili ablam kesinlikle konuşma dedi. Murat o zaman ‘Çok küçük, masum kızlar’ dedi. Ortak arkadaşın ismini söyledi, öyle demedi yani… Bu konu bana çok zarar verdi.

'O DÖNEM MURAT BOZ VE ASLI ENVER AYRIYDI'

'O DÖNEM MURAT BOZ VE ASLI ENVER AYRIYDI'

* O dönem Aslı Enver ile Murat Boz’un ayrı olduğunu biliyorum. Bunları konuşmayalım. Başka topiklerimiz (konularımız) olsun. Popüler başka konularımız var, bu artık popüler bir konu değil.

* Eser Bey’in evi restoran gibi bir ev. Çok klas. Çok ferah. O tamamen ev oturmasıydı. Ben onların fanıyım ve onlardan en az 15 yaş küçüğüm. İnsanlar kötü bir şey düşünmesinler, kötü hiçbir şey olmadı. Çünkü avukatları vardı yanlarında. Ben kola içtim mesela… Evde müzik vardı. Ben de ‘dondurma’ şarkısını söyledim. İnsanlara kötü bir şey söylemek istemiyorum ama ben de kötü bir şey yapmam yani…

* Dondurma şarkım çok evrensel. Bence onun İngilizcesi yapılsın…

'TÜRKİYE BUNA HAZIR DEĞİL'

'TÜRKİYE BUNA HAZIR DEĞİL'

Bahar Candan'ın şarkısına sosyal medyada şöyle yorumlar yapıldı:

-Türkiye henüz buna hazır değil.

-Ne şarkı söyle ne de yaz!

-Sen şarkı söyleme Bahar!

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Aşk Adası’nda şoke eden ölüm