Bahar Candan'dan Murat Boz ve Eser Yenenler açıklaması!

Bahar Candan'dan Murat Boz ve Eser Yenenler açıklaması!

Eser Yenenler'in villasındaki olaylı gecenin kahramanlarından Bahar Candan, günler sonra suskunluğunu bozdu. Baha Candan, 'Ben Justin Bieber'a aşığım. Hiçbir Türk erkeğinin elini tutmam' dedi

10 Mayıs 2017, Çarşamba 13:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şarkıcı Murat Boz ile Aslı Enver'in ayrılığına sebep olarak gösterilen Bahar Candan, Eser Yenenler'in villasındaki olaylı gecenin ardından Rekli Sayfalar'a konuştu.


Eser Yenenler ve Nihal-Bahar Candan kardeşlerin gergin gecesi


''BÜYÜMEME İZİN VERİLSİN''

 "O gece dondurma yemeye gitmiştik" diyen Bahar Candan sitem etti: "İnsanların benim hakkımda konuşmasını istemiyorum. Ben Justin Bieber'a aşığım. Hiçbir Türk erkeğinin elini tutmam. Hayatımda bu kadar küçük düştüğümü hatırlamıyorum. Onlar benim ablamın bile abileri... Çok saygı duyuyorum onlara. Lütfen büyümeme ve okul hayatıma izin verilsin. Annem, babam, ablam ve ben perişan haldeyiz. Çok küçüğüm ve avukat olucam. Lütfen hiç ki

Eser Yenenler: Yuva yıkan kadın gibi oldumBAHAR CANDAN KİMDİR?

Bahar Candan, 1998 yılında doğdu. Aslen Mersin'li olan ancak İstanbul'da yaşamını sürdüren Bahar Candan, Eğitimine Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde devam etmektedir.


Murat Boz hem Aslı Enver'i hem de evini kaybettiİvana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun yaptığı İşte Benim Stilim'in 2016 sezonunda da yer alan yarışmacı, İşte Benim Stilim'de finale kadar çıkmayı başaran ancak birinciliği son anda kaçıran iddialı yarışmacı, sinirlenerek programı terk etmiştir ancak yeni sezonda yeniden kadroya dahil olmuştur.

Bahar Candan 'Dondurma Gibisin' isimli şarkısı ve ağlama şekliyle sık sık gündeme geliyor. Şarkıyı ilk olarak İŞte Benim Stilim podyumunda öyleyen Bahar Candan fenomen olmaya emin adımlarla ilerliyor.
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ebru Akel doktor sevgilisi Melih Gündüz ile el ele görüntülendi