Bakan: Başsağlığı teknik hata

Bakan: Başsağlığı teknik hata

Müslüm Gürses'in durumunun kritik olduğu saatlerde gelen 'Öldü' iddiaları üzerine Twitter'dan başsağlığı mesajı atan ancak haber yalanlanınca mesajını geri çeken Sağlık Bakanı, 'Teknik hata' açıklaması yaptı

01 Mart 2013, Cuma 10:11 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Arabeskin büyük ismi Müslüm Gürses'in öldüğü yönündeki iddiaların basında da manşetlere taşınmasının ardından Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, sosyal paylaşım sitesi Twitter'daki hesabından başsağlığı mesajı yayınlamıştı. Ancak daha sonra doktorları Gürses'in beyin ölümünün bile gerçekleşmediğini açıklayınca işin seyri değişti.

SAĞLIK BAKANI'NDAN BAŞSAĞLIĞI

Müezzinoğlu önce,  “Müslüm Gürses'i kaybettik. Çok üzgünüm, başımız sağolsun. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” ifadelerini kullandığı Twitter mesajını sildi. Ardından da  bir açıklama yaptı.

'RABBİM UZUN ÖMÜR VERSİN'


Kırklareli’nde bulunan Sağlık Bakanı Müezzinoğlu, gazetecilerin sorusu üzerine, "Bizim arkadaşlar teknik bir hata yapmış. Rabbim uzun ömür versin inşallah. 2 saat önce aldığım bilgi nefes alıp verdiğiydi ve durumu kritik olduğu yönündeydi. Tekrar arayıp bilgi alacağım. 2 saat önce de arkadaşlarla görüştüğümde haberin yanlış olduğuydu. Danışmanların teknik hatası" dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ece Ronay: Mehmet Ali Erbil'den sadece özür bekliyordum