Bakırköy'de sünnet şöleni coşkusu

Bakırköy Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü organizasyonuyla  Bakırköy’deki 5 özel hastanede sünnet ettirilen çocuklar Bakırköy Belediyesi Botanik Parkı’nda düzenlenen sünnet şöleniyle anılarında unutamayacakları bir gün yaşadılar.

29 Mayıs 2017, Pazartesi 15:06
A A

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun da katıldığı sünnet şöleninde çocuklar; palyaço eşliğinde oyunlar oynadı, tahta bacakla fotoğraf çektirdiler, illüzyonistle eğlendiler, yüzlerini boyattılar.

Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu, sünnet çocuklarına altın ve oyuncak hediye etti. 

Dr. Bülent Kerimoğlu da şölende yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Yaklaşık 500 çocuğumuzun sünnetini Türkiye’nin en modern hastanelerinde steril ortamlarda, cerrahi müdahale ile gerçekleştirdik. Bu önemli günlerinde Bakırköy Belediyesi olarak yanlarında olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bugün de anılarında her zaman çok güzel yad edeceklerini umduğum sünnet şölenlerini gerçekleştirdik. Çocuklarımıza hayatlarının her gününü bugünkü kadar mutlu, enerjik, keyifli ve güzel geçirmelerini diliyorum. Çocuklarımızın sağlık, mutluluk ve başarı her zaman yanlarında olsun. Ayrıca Bakırköy’deki 5 özel hastanemizin yöneticilerine ve doktorlarına, sünnet şölenimize sponsor olan tüm firmalarımıza çok  teşekkür ediyorum.”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.