Balık burcu ev dekorasyon önerisi

Ev dekorasyonunuz burcunuzun özelliklerini yansıtsın istiyorsanız balık burcu ev dekorasyon önerisi tam size göre olacaktır. Balık burcunun renkleri ve obje seçimleri göz önünde bulundurularak "Balık burcu ev dekorasyon önerisi" haberine göz atın.

15 Ağustos 2020, Cumartesi 16:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Balık burcu özelliği gereği sıcak görünen ortamları sever. Doğal olarak bu sıcak dokunuşlar ev dekorasyonunda yansır. Temiz gözüken dokular, sıcak renkler, rahat seçimler balık burcunun ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardandır.


Oturma odası

Oturma odası

Balık burçları hassas ve sanatkâr kişilerdir. Dekorunuz tuhaf olma eğilimindedir ama neyi nereye koyacağınızı çok iyi bilirler: köşeye peri masallarındaki bir bahçe, koltukta zarif şekilde duran kaşmir kırlentler... Balık burcu için oturma odası demek, eve geldiğinde hayal kurup rahatlayarak dinlenebileceği ve gerçek dünyadan uzaklaşabileceği bir yaşam alanı demektir. Konforlu, hayalci ve “hülyalı” denilebilecek bir dekorasyon Balık burçları için ideal oturma odasını oluşturur.


Mutfak

Mutfak

Mutfakta ise balık burçları dekorasyon zevkiyle birlikte yine titizliğiyle ön plana çıkar. Balık burçları materyalist özellikli olmadığı için küçük ve basit şeylerde mutluluk duyar. Bu da onun dekorasyon zevkine yansımıştır… Vintage sevdası da tam burada devreye giren balık burcunun rustik dekorasyon zevki mutfaktaki objelerle birleştiğinde ortaya harika bir pastel şölen çıkar. Mutfakta da denizaltından ilham aldığı objeleri barındırmayı seven balık burçları dinginliğin ve duygusallığın anahtarlarını ev dekorasyonuna yansıtır.


Yatak odası

Yatak odası

Balık burcunun dekorasyonuna en çok önem verdiği oda yatak odasıdır çünkü yatak odası onun gerçek dünyadan uzaklaşmak için kapandığı kabuğu gibidir. Dikkat dağıtıcı ve yorucu olmayan, meditasyon ve rahatlama açısından etkili ve yalın ancak aynı zamanda hayalci ve yine masalsı bir güzelliğe sahip olan bir dekorasyon tarzı Balık burcu insanlarının yatak odaları için en uygunudur.

Yatak odasında bolca ışığı seven Balık burcu bunun yanında fazla bir eşyaya ihtiyaç duymaz. Ona vintage bir abajur ve az eşya daha çok yetecektir. Balık burçları bulundukları ortamı rengiyle ve ışığıyla değerlendirirler bu yüzden onlara dinginlik veren mekanlarda her zaman fazla eşya kullanmaktan kaçınırlar. Beyaz hakimiyetinin belirleyici olması ancak ahşap rengi gibi doğal tonlarla dengelenmesi gerekir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bebek odası dekorasyonu için ne kadar bütçe ayırmak gerekir?